top
BioSys - logo firmy
   


test

Biometryczne systemy zabezpieczeń na odcisk palca

Biometryczne systemy zabezpieczeń to najbardziej zaawansowane technologie, wykorzystujące indywidualne cechy ludzkie, takie jak odcisk palca oraz obraz siatkówki oka. Niepowtarzalność tych cech pozwala na szybką (99%) weryfikację kontrolowanych osób.

Istota działania systemów biometrycznych opiera się na porównywaniu odcisku palca sprawdzanej osoby ze wzorcem przechowywanym w bazie danych. Linie papilarne palca są skanowane, a powstały obraz jest przetwarzany na cyfrowy kod, na podstawie którego następuje weryfikacja danej osoby.

 • Nowości

  img/tinyslideshow/nowosci.jpg

  BioT Face to najnowsza seria rejestratorów geometrii twarzy. Urządzenia BioT Face to przede wszystkim najnowsza technologia, wysoka precyzja odczytu oraz prestiż.Sprawdź naszą ofertę!

  BioT Face- biometria, geometria twarzy
 • Kontrola Dostępu

  img/tinyslideshow/KD.jpg

  Kontrola dostępu zwiększa bezpieczeństwo, umożliwia ochronę strategicznych pomieszczeń. Nasze systemy to proste rozwiązania jednostkowe, jak i złożone systemy sieciowe. Zapoznaj się z ofertą.

  KD- kontrola dostępu
 • Rejestracja Czasu Pracy

  img/tinyslideshow/RCP.jpg

  Rejestracja czasu pracy pozwala na sprawowanie kontroli nad czasem pracy, znacznie zwiększa efektywność zarządzania personelem. Nasze urządzenia to czytniki biometryczne na odcisk palca i geometrię twarzy , oraz czytniki kart zbliżeniowych.

  RCP- rejestracja czasu pracy
 • Monitoring TV

  img/tinyslideshow/monitoring.jpg

  Monitoring to bardzo popularna i wysoce skuteczna metoda zwiększająca bezpieczeństwo zarówno w firmie jak i w domu. Oferujemy kompleksowe systemy monitoringu z rejestratorami. Skuteczny monitoring, również w nocy.

  Monitoring, CCTV

Kontrola Dostępu, kontrola i Rejestracja Czasu Pracy

systemy zabezpieczeń kontrola dostępu

Szeroko pojęta kontrola dostępu – KD oraz rejestracja czasu pracy – RCP to obecnie obszar, w  którym biometria znajduje najszersze zastosowanie. Dlatego w naszej ofercie dominują urządzenia kontroli dostępu - kontrolery i czytniki typu access control, urządzenia i systemy rejestracji i kontroli czasu pracy – time attendance, zamki biometryczne oraz zaawansowane systemy kontroli przepływu kapitału ludzkiego.

Kontrola dostępu w oparciu o bramki obrotowe to sprawdzone przez setki firm rozwiązanie systemowe organizujące strefy bezpieczeństwa w firmach.

Systemy alarmowe - Monitoring CCTV - Telewizja przemysłowa

monitoring cctv, kraków

Systemy alarmowe dostępne w naszej ofercie to najlepsze na rynku alarmy (min. Satel) spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa. Integrując systemy biometryczne z alarmami otrzymujemy doskonałe systemy zabezpieczeń przed nieuprawnionym wejściem.

Uzupełnieniem może być monitoring telewizji przemysłowej cctv dający pełny obraz sytuacji na terenie firmy. Zintegrowany z systemem kontroli dostępu pozwala z łatwością sprawdzić każdą wchodzącą na teren obiektu osobę.

Kontrola pracy strażników, stróżów i pracowników ochrony

kontrola strażników i pracowników ochrony

System kontroli strażników to sposób na sprawdzanie rzetelności i uczciwości ludzi patrolujących teren firmy. Stworzony został, aby umożliwić kontrolę i rejestrację pracy zespołów ochroniarskich oraz wartowników i stróży. Dzięki systemowi możemy łatwo odtwarzać trasę patroli z uwzględnieniem kolejności odwiedzanych miejsc z szczególnym uwzględnieniem brakujących obchodów.

Zamki biometryczne do drzwi - klamki na karty zbliżeniowe

zamki elektroniczne do drzwi, kalka na karty zbliżeniowe

Zamki biometryczne - na odcisk palca oraz zamki na karty zbliżeniowe to rozwiązania kontroli dostępu typu off-line. Tego rodzaju zabezpieczenia nie wymagają żadnej infrastruktury logicznej ani elektrycznej. Klamki zasilane są za pomocą baterii i posiadają własną nieulotną pamięć. Raz zaprogramowana karty czy odcisk palca pozwala na weryfikację wchodzącej osoby.

Elektroniczne zamki (klamki) do drzwi to rozwiązanie dla miejsc, gdzie nie ma możliwości doprowadzenia okablowania. Elegancki design i wykończenie pozwala stosować tego typu zamki w wejściach do sal konferencyjnych, biur i gabinetów.

Instalacja i wdrożenie systemu

BioSys oferuje kompleksowy projekt instalacji, montaż urządzeń oraz rozruch systemów kontroli dostępu dla firm oraz klientów indywidualnych.

 

bottom
© copyright by BioSys 2017     |     Polityka cookies - BioSys     |