Biosys Facebook Pixel

Produkt dla pracowników ochrony

Dla firm gdzie ważny jest nadzór w różnych porach

Piątek, 29 lipca 2022

System kontroli stróżów, strażników i wartowników

Weryfikacja rzetelności pracy osób odpowiedzialnych za ochronę obiektu

komputer-biurko-praca.png

Naszą specjalnością jest czas – mierzenie i rozliczanie przepracowanych godzin. Od wielu lat aplikacja Etatomierz z sukcesem funkcjonuje w przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Drugim najważniejszym produktem w naszej ofercie jest system Kontroli Dostępu.

Program do kontroli pracy stróżów i wartowników jest mniejszym produktem, ale łączy w sobie obie funkcje.

System kontroli stróżów i wartowników powstał, aby wesprzeć przedsiębiorców w kompetentnym udokumentowaniu obecności pracowników ochrony w wyznaczonych miejscach. Produkt jest niezwykle łatwy w obsłudze, solidnie wykonany i niebywale trwały.

Wystarczy skonfigurować ścieżkę patrolu, którą w czasie trwania obchodu pracownik powinien przejść. Zadaniem strażnika jest rejestracja wizyty we wskazanym miejscu za pomocą bezprzewodowego urządzenia. Osoba nadzorująca pracę ochrony może w każdej chwili zapoznać się z raportami generowanymi przez system. Dzięki temu możliwa jest weryfikacja czy strażnik poruszał się zgodnie z zaplanowaną trasą, czy wypełniał swoje obowiązki właściwie, kiedy oraz ile razy patrolował teren.

Produkt posiada bezprzewodową łączność poprzez wifi.

Czujesz, że system kontroli stróżów i wartowników może przydać się w Twojej firmie? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami opisanymi w artykule Kontrola pracy pracowników ochrony oraz do kontaktu z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. 


Zobacz inne