Biosys Facebook Pixel

System rejestracji i rozliczania czasu pracy

Aktualizacje programu Etatomierz

Piątek, 24 czerwca 2022

Aktualizacje systemu Rejestracji Czasu Pracy

Upgrade aplikacji to realne korzyści dla Twojego biznesu

aktualizacje-komputer-biuro.png

Na pewno wiele razy słyszałeś maksymę wypowiedzianą przez Heraklit z Efezu - jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana.

To proste zdanie znajduje potwierdzenie niemal w każdym obszarze naszej codzienności. Świetnie pasuje też do opisu działań podejmowanych w biznesie. Dobrym przykładem są aktualizacje oprogramowania Rejestracji Czasu Pracy

Dlaczego aktualizacje są tak ważne?

Aktualizacje to odświeżone, uzupełnione o nowe funkcjonalności wersje programów. W większości przypadków użytkownik nie zauważa większych zmian. To co ważne w codziennej pracy z oprogramowaniem czyli historia, zrealizowane zadania, wprowadzone ustawienia pozostają takie same. Głównymi intencjami aktualizacji są usprawnienie działania, polepszenie funkcjonalności, wyeliminowanie błędów i wzrost bezpieczeństwa.

Ze względu na specyfikę naszego produktu szczególny nacisk kładziemy na zapewnienie bezpieczeństwa systemu. Aplikacja Etatomierz jest programem do ewidencji i rozliczania czasu pracy. Zbiera, gromadzi i przetwarza dane osobowe. Ochrona tych informacji jest kluczowa dla prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa. Aspekt ten możemy rozpatrywać biorąc pod uwagę kwestie prawne, ale również wizerunkowe. Wyciek danych to poważne nadszarpnięcie reputacji i kryzys którego wiele firm nie zdoła udźwignąć.

Aktualizacje oprogramowania są ważne i potrzebne. Regularne dbanie o poprawę wydajności i komfort pracy użytkowników systemu zyskujemy przede wszystkim:

  • poprawę bezpieczeństwa
  • usprawnienie istniejących funkcjonalności pod względem estetyki, ergonomii i wydajności
  • naprawa znalezionych usterek
  • dostarczenie nowych funkcjonalnościChcesz poznać nas lepiej?  Zapraszamy Cię do naszej społeczności na FacebookuZobacz inne