Biosys Facebook Pixel

Metoda foto identyfikacji w rejestracji czasu pracy

Model BS-T-FOTO5 z opcją foto-identyfikacji

Piątek, 22 października 2021

Metoda foto-identyfikacji

Nowoczesne metody rejestracji

foto-identyfikacja-komputer.png


Nowoczesny system Rejestracji Czasu Pracy powinien być dopasowany do potrzeb przedsiębiorstwa. Dobrze jest, aby funkcjonował w kilku wersjach, które dają możliwość wyboru najbardziej optymalnego rozwiązania. Nasza aplikacja Etatomierz jest dostępna w aż czterech konfiguracjach, co pozwala zaproponować system dla wielkich przedsiębiorstw oraz małych firm.

Podobna sytuacja ma miejsce z rejestratorami czasu pracy. W naszej ofercie posiadamy różne urządzenia, a nowością jest czytnik umożliwiający zarejestrowanie początku lub końca pracy za pomocą identyfikacji twarzą.

Rejestrator BS-T-FOTO5 to mądrze i estetycznie zaprojektowane urządzenie, które może stać się elementem składowym zarówno systemu Rejestracji Czasu Pracy jak i Kontroli Dostępu. Jedną z jego funkcjonalności jest foto-identyfikacja, czyli opcja rejestrowania zdarzeń i sterowania otwarciem drzwi za pomocą wizerunku.

Pracownik, którego zdjęcie zostało wprowadzone do systemu nie potrzebuje karty zbliżeniowej ani żadnego innego identyfikatora żeby otworzyć drzwi czy zarejestrować zdarzenie. Wystarczy zbliżyć twarz do ekranu. 


Zobacz inne