Biosys Facebook Pixel

Zdalne rejestrowanie pracy nad konkretnym zadaniem

System Etatomierz

Środa, 9 lutego 2022

Nie tylko ewidencja godzin, a lepsze zarządzanie czasem

Rejestracja czasu pracy w trybie zdalnym

zadaniowy-tryb-pracy.png

Marzec 2020 roku był dla wielu firm przełomowy. Nagła, wymuszona sytuacją epidemiologiczną zmiana trybu pracy wymagała sięgnięcia po narzędzia do tej pory wykorzystywane okazjonalnie. 

Ewidencja czasu pracy to temat znany każdemu przedsiębiorcy, który zatrudnia pracowników.  Papierowe listy obecności są coraz mniej popularne, a w raz z upowszechnieniem pracy zdalnej zyskują elektroniczne systemy RCP. 

Nasi Klienci doceniają możliwość zdalnego rejestrowania początku i końca pracy, ale nie zawsze jest to wystarczające. Pojawiają się pytania: jak pomóc moim pracownikom w lepszej organizacji czasu pracy? Czy możemy w systemie oznaczać godziny spędzone nad realizacją konkretnego projektu? 

Tak, istnieje możliwość zdalnego rejestrowania czasu pracy nad określonym zadaniem. 

W ramach systemu Rejestracji Czasu Pracy Etatomierz dopuszczamy opcję oznaczenia rozpoczęcia i ukończenia czynności dotyczących zlecenia. Dzięki temu zarówno pracodawca jak i sam pracownik mają wiedzę, jak wiele czasu zostało poświęcone na realizacje zadania. 

Dlaczego to takie ważne?

Czasami przełożonemu wydaje się, że praca nad konkretnym zagadnieniem zajmuje chwilę, dlatego nie waha się przypisywać kolejnych czynności swojemu pracownikowi. Bywają także sytuacje, gdy sam pracownik błędnie szacuje czas, który będzie musiał poświęcić na swoja pracę. Dane wygenerowane z systemu pozwalają lepiej zaplanować aktywność, a także sprawniej zarządzać rozdzielaniem obowiązków.
Zobacz inne