Biosys Facebook Pixel

System Etatomierz - Rejestracja i rozliczanie czasu pracy

System Etatomierz

Czwartek, 22 sierpnia 2019

Kompendium wiedzy o najważniejszym systemie w naszej ofercie

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Rejestracji Czasu Pracy - cykl artykułów

komputer-rejestrator-odcisk-palca-notatnik.png

System RCP Etatomierz to flagowy produkt firmy BioSys. Dzięki naszemu doświadczeniu, wiedzy i otwartości na dialog z Klientami stworzyliśmy rozwiązanie, które nie ma sobie równych na rynku. 

Możliwości systemu Etatomierz są niezwykle szerokie. Wiąże się to z faktem, że nie tylko rejestruje czas pracy ale także go rozlicza. Cały proces realizowany jest według wzoru obowiązującego w Twojej firmie. Dzięki aplikacji zaplanujesz czas pracy nie obawiając się pomyłek – notyfikacje generowane przez system poinformują o błędach. Rozbudowany moduł raportowania pozwoli zgromadzić i przetworzyć potrzebne dane. 

Dla naszych przyszłych Klientów oraz obecnych, którzy pragną poszerzyć wiedzę o systemie RCP, przygotowaliśmy cykl artykułów opisujących najważniejsze cechy produktu. Z tekstów o rejestracji czasu pracy dowiesz się jak stworzyć innowacyjne centrum zarządzania przedsiębiorstwem. W kolejnych wpisach przybliżymy kwestie rozliczania oraz rejestrowania czasu pracy, raportowania, planowania, obsługi godzin nadliczbowych, automatyzacji, metod weryfikacji pracowników, dostosowania produktu do wielkości Twojej firmy, elementów systemu, a także sposobach na jego rozwinięcie. 

Zachęcamy także do śledzenia naszego profilu na Facebooku - dzielimy się ciekawostkami z zakresu rejestracji i rozliczania czasu pracy oraz codziennym życiem naszej firmy. Zobacz inne