Biosys Facebook Pixel

Korzystamy z uroków lata

Wakacje 2021

Środa, 30 czerwca 2021

Rozpoczynamy sezon urlopowy

Życzymy udanego wypoczynku!

udanego-urlopu-wakacje.png

Wreszcie mamy lato i sezon urlopowy. Naszym Klientom, korzystającym z uroków najcieplejszej pory roku, życzymy wspaniałego wypoczynku oraz niezapomnianych wrażeń. 

W okresie wakacyjnym często przypominamy o opcjach rozszerzających nasz system RCP Etatomierz. Szczególnie polecamy narzędzie, które wspomaga proces wnioskowania a także przypisywania absencji. Mowa tu o module dodatkowym o nazwie Limitacja Nieobecności. Kluczowym zadaniem produktu jest pilnowanie stanu urlopu oraz niedopuszczenie do skorzystania z większej ilości dni wolnych aniżeli przysługują pracownikowi. Istnieje możliwość wygenerowania szczegółowego raportu nieobecności. Z zestawienia operator dowie się, jaka liczba dni urlopowych została już wykorzystana, czy należy się urlop zaległy a także ile dni jeszcze pozostało. 

W ramach naszej aplikacji Rejestracji Czasu Pracy funkcjonuje Platforma WEB-Pracownik. Jest to rozszerzenie w pełnej wspierające obsługę e-wniosków urlopowych i komunikacji z zatrudnionym. 

O samym systemie Rejestracji Czasu Pracy tudzież jego możliwościach przeczytasz w artykule Rejestracja Czasu Pracy. Zapraszamy do lektury!


Zobacz inne