Biosys Facebook Pixel

Lista Ewakuacyjna w Systemach Kontroli Dostępu

Poznaj Moduł Ewakuacji – rozszerzenie Systemu Kontroli Dostępu

Środa, 21 lutego 2018

Moduł Ewakuacji

Bezpieczeństwo w firmie na jeszcze wyższym poziomie

laptop-kola-ewakuacja.png

Temat bezpieczeństwa jest jednym z ważniejszych aspektów funkcjonowania Twojej firmy. Kontrola wejść i wyjść z budynku może okazać się niewystarczająca. Nasz System Kontroli Dostępu pozwoli poznać Tobie czas przebywania pracowników w danym miejscu, dowiedzieć się kto i kiedy próbował otworzyć drzwi do strefy objętej szczególną ochroną. Głównym zadaniem systemu KD jest uszczelnienie dostępu do firmy, lecz to nie wszystko co możemy Tobie zaproponować. 

Moduł Ewakuacji (Lista ewakuacyjna) to produkt, o którym chcielibyśmy Ci dzisiaj opowiedzieć. Jest to rozwiązanie należące do rodziny modułów dodatkowych systemu Kontroli Dostępu. Głównym celem wdrożenia tej funkcjonalności, jest możliwość określenia kto i w obrębie jakiego obszaru Kontroli Dostępu znajduje się w momencie rozpoczęcia zdarzenia ewakuacyjnego (np. pożaru). Zastosowanie modułu pozwala na połączenie systemu KD z procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w przedsiębiorstwie.

Zapraszamy do kontaktu z Działem Handlowym, nasi specjaliści z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.    Zobacz inne