System kontroli stróżów i wartowników

Urządzenie BS-GC200LCD

Poniedziałek, 16 marca 2020

Nowa generacja rejestratora

Nowość w ofercie

czytnik kontroli obchodów strażników BS-GC200 LCD

System kontroli stróżów i wartowników to narzędzie pozwalające rzetelnie wykazać obecność pracowników w wyznaczonych punktach. Produkt szczególnie doceniają właściciele przedsiębiorstw, gdzie pojawia się ciągłe przemieszczenie osób i dozór w godzinach nocnych. 

Działanie systemu kontroli pracowników ochrony

Uruchomienie urządzenia oraz użytkowanie jest proste i nie wymaga dużego zaangażowania. Wystarczy wstępna konfiguracja oraz wyznaczenie trasy patrolu. Pracownik za pomocą bezprzewodowego urządzenia potwierdza obecność w wyznaczonym miejscu, o ustalonej godzinie. Sama rejestracja zajmuje kilka sekund, wystarczy przyłożyć czytnik do punktu kontrolnego. Osoba nadzorująca może w każdej chwili skontrolować pracę strażnika. Wygenerowany z oprogramowania raport odpowie na pytanie, czy pracownik poruszał się wyznaczoną trasą, kiedy oraz jak wiele razy patrolował teren.

Urządzenie BS-GC200LCD - nowość w ofercie 

System kontroli stróżów i wartowników funkcjonuje w naszej ofercie od dawna, jednak ostatnio odświeżyliśmy produkt. Urządzenie rejestrujące zostało zastąpione unowocześnioną wersją. Poniżej prezentujemy skróconą specyfikację nowego czytnika:

czytnik-urzadzenie-kontrola.png

Aktualnie oferowany rejestrator wyposażony jest w akumulator. Naładowane urządzenie pozwoli zarejestrować około 180 000 zdarzeń. Dodatkowo każde podpięcie do komputera w celu zgrania danych, ładuje czytnik.

Zapraszamy do lektury artykułu, opisującego funkcjonowanie Systemu kontroli stróżów i wartowników. 


Zobacz inne