Biosys Facebook Pixel

Rozwiązanie BioSys dostosowane do potrzeb Twojej firmy

Nowoczesny system RCP dla każdego biznesu

Środa, 9 listopada 2022

System Rejestracji Czasu Pracy

Czy wdrożenie aplikacji to dobry pomysł?

biuro-pomysl-biznes.png

Decyzja o wdrożeniu systemu RCP podyktowana jest najczęściej chęcią unowocześnienia przedsiębiorstwa i ułatwienia codziennej pracy.

Jeżeli zastanawiasz się czy aplikacja rejestrująca i rozliczająca czas pracy jest potrzebna w Twojej firmie, postaramy się rozwiać wątpliwości.

Po pierwsze i najważniejsze – każdy biznes może skorzystać z nowoczesnych rozwiązań, nawet jeżeli jest w fazie rozwoju i nie zatrudnia wielu osób. 


 Tutaj warto zajrzeć: System Rejestracji Czasu Pracy dla małego i średniego biznesu                        


 Po drugie nasz produkt jest dopasowany do funkcjonowania przedsiębiorstwa. Czynniki, które weźmiemy pod uwagę tworząc ofertę to m.in.:

  • liczba pracowników
  • ile osób będzie miało dostęp do aplikacji 
  • w jaki sposób następować będzie weryfikacja użytkownika i rejestracja zdarzeń 
W tym zakresie również proponujemy naszym Klientom szeroki wachlarz możliwości. Nadal niezwykle popularnym sposobem jest użycie karty zbliżeniowej. Oczywiście warto rozważyć czytniki biometryczne. Wielu przedsiębiorców jest zainteresowanych technologią bezdotykową, przykładem jest fotoidentyfikacja. Dla firm pracujących zdalnie także mamy rozwiązanie. 

  • czy planujesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa w biurze i połączyć system RCP z Kontrolą Dostępu

Nasz specjalista podczas rozmowy zapyta o oczekiwania wobec systemu, tego jakie dane powinien zbierać i przetwarzać. Może okazać się, że potrzeb jest więcej, wtedy zaproponujemy rozszerzenie systemu o moduły dodatkowe np. elektroniczne wnioski urlopowe

skontaktuj-sie-z-nami.pngZobacz inne