Biosys Facebook Pixel

Nowy terminal na karty zbliżeniowe

Przedstawiamy następcę popularnego rejestratora BS-T RF3

Czwartek, 25 lipca 2019

Nowość w ofercie – terminal rejestrujący czas pracy wysokiej klasy

Terminal BS-TRF6

rejestrator-wyswietlacz.png

BioSys to lider na rynku rozwiązań w obszarze rejestracji czasu pracy. Sercem naszych projektów jest oprogramowanie, które oferuje znacznie więcej niż konkurencja.  Zobacz charakterystykę systemu rejestracji czasu pracy.

Najczęściej system RCP składa się z dwóch elementów: aplikacji Etatomierz oraz rejestratora czasu pracy. Nasz Katalog Produktów Hardware zawiera terminale na karty zbliżeniowe, oparte o technologię biometryczną oraz wielozadaniowe urządzenia typu All-in-one. Przez wiele lat jednym z czołowych urządzeń był model BS-T RF3. Świetnie sprawdzał się w firmach, w których konieczna jest rejestracja kilku aktywności.

Nowość, którą prezentujemy dzisiaj to rejestrator czasu pracy dla zaawansowanych rozwiązań. Model BS-T RF6 dysponuje większą ilością funkcjonalności niż jego poprzednik. Posiada nowoczesną płytę główną, co zwiększa komfort pracy. Na urządzeniu możliwa jest rejestracja do 8 typów zdarzeń RCP (np. wyjście prywatne, delegacja, przerwa na papierosa). Dodatkowym autem rejestratora jest estetyczny wygląd oraz kolorowy wyświetlacz. Model BS-T RF6 oferujemy także z opcją Wi-Fi, co oznacza, że będzie najlepszym wyborem dla biura, w którym prowadzenie okablowania nie jest wskazane.

Dowiedź się więcej na temat terminala BS-T RF6 oraz innych produktów z naszej oferty hardware - rejestratory czasu pracy


Zobacz inne