Wakacje 2020

Trwa sezon urlopowy

Wtorek, 28 lipca 2020

Wakacje w pełni

Naszym Klientom życzymy udanego wypoczynku!

wakacje-slonce-okulary.png

Trwają wakacje, a w naszej firmie sezon urlopowy. Naszym Klientom, którzy również korzystają z dobrodziejstw lata, życzymy udanego wypoczynku i pozytywnych wrażeń. 

Letni okres to czas, w którym chętnie wspominamy o możliwości rozszerzenia naszej aplikacji Etatomierz. Narzędzie wspomagające przebieg wnioskowania oraz przypisywania nieobecności, czyli Limitacja Nieobecności to moduł dodatkowy systemu RCP. Głównym zadaniem produktu jest kontrolowanie stanu urlopu i niedopuszczenie do wykorzystania większej ilości dni wolnych niż należą się pracownikowi. Operator może również wygenerować obszerny raport nieobecności. Z raportu dowie się, jaka liczba dni urlopowych została już wykorzystana, czy przysługuje urlop zaległy i ile pozostało. 

W ramach naszego systemu Rejestracji Czasu Pracy funkcjonuje Platforma WEB-Pracownik. Jest to narzędzie do pełnej obsługi e-wniosków urlopowych oraz komunikacji z pracownikiem. 

O samym systemie RCP i jego możliwościach przeczytasz w artykule Rejestracja Czasu Pracy. Zapraszamy do lektury!Zobacz inne