Biosys Facebook Pixel

Zdalna rejestracja zdarzeń - RCP

Możliwości systemu RCP

Wtorek, 19 maja 2020

Zdalna rejestracja zdarzeń RCP

System Etatomierz a praca w domowym biurze

komputer-biurko-kubek-tablet.png

Nasza firma wciąż pracuje zdalnie. Podobnie jak wielu naszych Klientów, ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy, że będziemy wykonywać swoje zawodowe obowiązki w domowych biurach.

Cały czas spływają do nas zapytania o możliwość zdalnej rejestracji czasu pracy. 

Nasi Klienci oraz przyszli użytkownicy chcą wiedzieć przede wszystkim czy jest w ogóle możliwa a także czy aplikacja zewidencjonuje każde zdarzenie, w tym przerwę?

Owszem, w naszym systemie dostępna jest opcja zdalnego potwierdzenia obecności w pracy. Produkt rozszerzający działanie aplikacji RCP - Platforma WEB-Pracownik, to narzędzie całkowicie zmieniające sposób rejestrowania obecności w pracy. 

Moduł charakteryzuje się funkcjonalnością, jest bardzo intuicyjny i stanowi alternatywne rozwiązanie dla tradycyjnych metod Rejestracji Czasu Pracy. 

Jak to wygląda w praktyce?

Pracownik loguje się na swoje indywidualne konto i rejestruje rozpoczęcie czynności służbowych. Może zaznaczyć dowolne zdarzenie (np. status praca start, praca koniec, urlop, delegacje, przerwy, wyjścia w czasie pracy).

W zależności od decyzji operatora wniosek zostanie przyjęty automatycznie i natychmiast zaktualizuje dane w aplikacji lub zostanie przekazany do przełożonego, który zweryfikuje i zaakceptuje otrzymane informacje.

Więcej na temat narzędzi wspierających pracę zdalną znajdziesz w naszym artykule - Zdalna Rejestracja Czasu Pracy. Zapraszamy do lektury. 


Zobacz inne