Biosys Facebook Pixel

Dla kogo system RCP?

System rejestracji czasu pracy to innowacyjne rozwiązanie usprawniające pracę w każdym przedsiębiorstwie.

Piątek, 20 lipca 2018

Kto wykorzysta system RCP najlepiej?

Dowiedz się więcej o naszych systemach RCP.

system rejestracji czasu pracy

System RCP w firmie to element, bez którego nie obędzie się żadne sprawnie funkcjonujące przedsiębiorstwo. Niestety, tradycyjne rozwiązanie – kartka i długopis – niesie za sobą ryzyko pomyłek i niedopatrzeń ze strony pracowników. Może czas rozważyć elektroniczny rejestrator czasu pracy, który nie tylko automatycznie policzy godziny spędzane przez zatrudnionych w miejscu pracy, ale usprawni szereg innych działań, chroniąc przed błędami ludzkimi. Sprawdź czy i Tobie przydałby się innowacyjny system RCP.

Czym jest system RCP?

Inaczej zwany Systemem Rejestracji Czasu Pracy. To innowacyjne rozwiązanie umożliwiające ewidencję czasu pracy pracowników, ale nie tylko. Wszystko zależy od charakteru przedsiębiorstwa oraz wielkości firmy. Podstawą systemu jest odpowiednie oprogramowanie oraz sprzęt instalowany w siedzibie firmy. Jednak funkcje oprogramowania zawsze ustalane są indywidualnie w zależności od potrzeb i oczekiwań danej instytucji.

System RCP – nowoczesne urządzenia

System RCP swoim działaniem najbardziej przypomina terminal. Przy nim bowiem pracownicy „odbijają się” osobistą kartą zbliżeniową. W ten sposób urządzenie rejestruje każde przyjście i wyjście z pracy, bez konieczności wpisywania się na listę (o czym często pracownicy zapominają, a lista potrafi się też czasem zagubić). Ponadto elektroniczna rejestracja czasu pracy umożliwia zapisywanie także innych działań podwładnych, jak np. wyjścia na przerwy, wyjścia służbowe, spóźnienia, nadgodziny czy absencje. Dzięki temu urządzeniu mamy dostęp do wszystkich niezębnych danych na temat każdego pracownika w jednym miejscu.

Etatomierz – wielofunkcyjne oprogramowanie RCP

Z pomocą aplikacji „etatomierz” zsynchronizowanej z urządzaniami RCP możemy szybko i łatwo pobrać intersujące nas dane, które następnie poddamy obróbce pod kątem naszych potrzeb. Dzięki oprogramowaniu zdefiniujemy plan pracy firmy i każdego pracownika z osobna, określimy zasady naliczania godzin i nadgodzin oraz sposób ich wynagradzania. Stworzymy potrzebne nam zastawienia  i wykresy, których mogą oczekiwać nasi przełożeni. Etatomierz przedstawi nam to, czego szukamy w mgnieniu oka, minimalizując ryzyko błędu czy zagubienia danych.

System RCP – co zyskujesz?

Dzięki nowoczesnej ewidencji czasu pracy zyskujesz to, na czym zależy każdemu przedsiębiorcy, czyli czas i pieniądze. Automatyczny system RCP pozwala odciążyć dział kadrowy i kierowników średniego szczebla, dzięki temu, zamiast kontrolować obecność pracowników czy przygotowywać żmudne raporty, mogą oni skupić się na ważniejszych zadaniach. Ponadto elektroniczny rejestrator czasu pracy nie tylko kontroluje, kto i kiedy przyszedł, pozwala na o wiele więcej m. in. stwarza możliwość dostępu pracowników do swoich wirtualnych grafików, dzięki temu sprawnie mogą oni zgłosić nieobecność, zwolnienie lekarskie lub zaplanować urlop. System zlicza też wszelkie nadgodziny, błyskawicznie generuje raport i zestawienia. Działania, które do tej pory więc zajmowały godziny, mogą być wykonane w kilka sekund. Tylko od Ciebie zależy, jak wykorzystasz zaoszczędzony czas.

System RCP – dla kogo?

Dla każdego przedsiębiorcy, który poważnie myśli o rozwoju swojej firmy i usprawnieniu działań swoich pracowników. Dzięki systemowi RCP zyskujesz czas i pieniądze, usprawniasz pracę podwładnych i minimalizujesz ryzyko pomyłek. Nowoczesny rejestrator czasu pracy sprawdzi się zarówno w małych, jak i dużych firmach, branżach produkcyjnych i biurowych. Indywidulne dostawanie systemu do klienta stwarza nieograniczone możliwości. Skontaktuj się już dziś z naszymi specjalistami i dowiedz się, co zyskasz z naszym systemem RCP!


Zobacz inne