Elektroniczna kontrola czasu pracy – usprawnij zarządzanie kadrą!

Systemy RCP Biosys dla skuteczniejszego zarządzania Twoją firmą!

Czwartek, 30 maja 2019

Elektroniczna kontrola czasu pracy – usprawnij zarządzanie kadrą!

kontrola czasu pracy

Sprawne zarządzenie kadrą w firmie to połowa sukcesu każdego, nawet najmniejszego przedsiębiorstwa. Z Biosys staje się to jeszcze łatwiejsze. Poznaj nasze innowacyjne rozwiązanie elektronicznej kontroli czasu pracy, które skutecznie podniesie efektywność Twoich pracowników. Jak? Tego dowiesz się z dzisiejszego artykułu.

Obraz zawierający laptop, wewnątrz, stół, komputer

Opis wygenerowany automatycznie

Biosys oferuje innowacyjne systemy rejestracji czasu pracy pracowników, które usprawniają pracę działu kadr, zapobiegają wszelkim niedopatrzeniom i pozwalają w automatyczny sposób utrzymać ład i porządek w dokumentacji. Koniec z zagubionymi listami nieobecności, źle policzonymi dniami urlopowymi czy nieodnotowanymi zwolnieniami lekarskimi. Nasz system kontroli czasu pracy precyzyjnie i efektywnie zliczy każdą nadgodzinę, przerwę czy wcześniejsze wyjście. Do tego stworzy unikatowy raport z poczynań każdego pracownika, wygeneruje niezbędne zestawienia, a jego baza danych przechowa wszystkie potrzebne informacje, do których będziesz mieć dostęp o każdej porze dnia i nocy.

Kontrola czasu pracy – wyeliminuj błędy

Co jeszcze zyskujesz dzięki elektronicznej kontroli czasu pracy? Przede wszystkim minimalizujesz błąd ludzki. Urządzenie elektroniczne nie jest w stanie się pomylić, zlicza wszystkie niezbędne dane automatycznie, wychwyci nawet pomyłki popełniane wcześniej przez pracowników.

System RCP – pełna automatyzacja

Kolejny atut to pełna automatyzacja. System RCP od Biosys jest bardzo intuicyjny, każdy pracownik poradzi sobie z jego obsługą. Wystarczy przyłożyć kartę do czetnika zaraz po przyjściu do pracy oraz na wyjściu z niej. Równie łatwo pracownik zarejestruje wyjście na przerwy, zwolnienia lekarskie, zgłosi urlop czy delegację. Pełna personalizacja pozwala dostosować nasz system do konkretnych wymagań danego przedsiębiorstwa.

Kontrola czasu pracy zmobilizuje Twoich pracowników

Ponadto informacje dostarczane na bieżąco mobilizują zespół do działania. Teraz wszelkie spóźniania lub absencje widać jak na dłoni. Łatwo też można porównać obecności poszczególnych pracowników. W ten sposób od ręki sprawdzisz jeden z elementów zaangażowania swoich podwładnych i ocenisz ich efektywność.

Koniec z papierami

System kontroli czasu pracy od Biosys pozwala również zlikwidować sporą część papierowej dokumentacji. Odtąd wszystkie dane dotyczące obecności pracowników w pracy będą dostępne od ręki w komputerze. Koniec więc z przeszukiwaniem stert papierów, tylko po to, by znaleźć jedną kluczową informację. To znacznie usprawni funkcjonowanie działu kadr, pozwalając osobom w nim pracującym zająć się bardziej wymagającymi zadaniami.

Podsumowując, nowoczesny system RCP od Biosys to doskonały sposób na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy w Twojej firmie. Pełna automatyzacja kontroli czasu pracy to same profity, które realnie przekładają się na sukces Twojego przedsiębiorstwa. Postaw więc teraz na innowacyjne rozwiązania Biosys i zwiększ efektywność codziennego funkcjonowania Twojej firmy!

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje wszelkie pytania i dopasują ofert do potrzeby Twojego przedsiębiorstwa!


Zobacz inne