Biosys Facebook Pixel

InBio-SECURE – sposób na oszczędność czasu

Verda - czytnik dla systemów RCP i KD

Wtorek, 10 lutego 2015

InBio-SECURE – sposób na oszczędność czasu

verda dla systemu KD

Pisaliśmy ostatnio pokrótce o bezpieczeństwie w firmie oraz o rejestracji czasu pracy, co pozwala uniknąć oszustw oraz prowadzi do oszczędności czasu. Dzisiaj zajmiemy się konkretnym systemem, który skutecznie jest w stanie ochronić obiekt firmy przed niepożądanymi osobami. Nosi on nazwę InBio-SECURE i poza zabezpieczeniu obiektu służy do ograniczenia dostępu pracownikom do kilku pomieszczeń. System można odpowiednio spersonalizować, dzięki czemu nie ma konieczności używania kluczy, więc w razie zgubienia nie ma żadnego problemu.

Mamy do wyboru trzy rodzaje czytników, które pozwolą przedostać się przez zabezpieczoną bramkę. Można skorzystać z czytnika rozpoznającego geometrię twarzy, czytnika biometrycznego wykorzystującego odcisk palca oraz czytnika kart zbliżeniowych. To nie jedyne możliwości , jakie daje ten system, bowiem nie możemy zapomnieć o kontrolerach (serii C3 i InBio). Są to fachowe zestawy, które zapewniają profesjonalną kontrolę dostępu oraz współdziałają z wspomnianymi czytnikami. Zestawy te wyróżniają się tym, że poprzez jedno urządzenie mogą obsługiwać nawet cztery przejścia kontroli dostępu.

System opiera się na trzech wersjach. Pierwsza z nich, czyli START dotyczy najmniejszych systemów, które nie są zbyt skomplikowane. Natomiast EASY to już bardziej rozszerzone rozwiązanie pozwalające np. w sposób mechaniczny zespolić grafik czasu pracy oraz zindywidualizowane uprawnienia dostępu.

Ostatni a z wersji, najbardziej zaawansowana (PRO) umożliwia tworzenie własnych scenariuszy dla całego systemy. Możliwa jest także natychmiastowa konfiguracja uprawnień. Trzy wersje pozwalają na dostosowanie ich do warunków, które panują w firmie. Czytniki VERDA mogą też być wykorzystane dla kontroli dostępu. Oczywiście. możliwe jest wykorzystanie ich jednocześnie w obu systemach (RCP & KD). 

Zapytaj naszego specjalistę o szczegóły. Zapraszamy do zakładki kontakt.


Zobacz inne