Biosys Facebook Pixel

Kontrola czasu pracy – Biosys ma na to niezawodny sposób!

Kontrola czasu pracy - poznaj korzyści!

Czwartek, 31 stycznia 2019

Kontrola czasu pracy – BioSys ma na to niezawodny sposób!

kontrola czasu pracy

Ewidencja czasu pracy w firmie to podstawa dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa. Czas pracy Twoich pracowników przekłada się bowiem na konkretne zyski, dobrze więc mieć go pod kontrolą. Jak to zrobić? Z nowoczesnym systemem kontroli czasu pracy od Biosys. Poznaj nasz wyjątkowe możliwości.

Bez względu na to czy jesteś małą czy średnią firmą, zatrudniając ludzi, potrzebujesz wglądu do ich czasu pracy, by móc jak najefektywniej wykorzystać możliwości potencjału ludzkiego. Sięgnij po nowoczesne i proste rozwiązania w postaci innowacyjnego systemu kontroli czasu pracy od Biosys. Dzięki niemu polityka kadrowa w Twojej firmie stanie się sprawniejsza, płynna i bezproblemowa.

Kontrola czasu pracy - Jakie masz oczekiwania?

System rejestracji czasu pracy powinien być spersonalizowany i spełniać konkretne oczekiwania danego przedsiębiorstwa. I taka jest oferta Biosys. Dostarczamy zindywidualizowane rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Oferujemy system kontroli czasu pracy, który automatycznie przedstawi zebrane dane w sposób rzetelny i czytelny, przyspieszając tym samym rozliczenie z pracownikami. Stworzy możliwość planowania grafiku dla osób indywidualnych lub całego zespołu, a do tego pozwoli Ci się pozbyć zbędnej papierowej dokumentacji. Wprowadzając pełną automatyzację kontroli czasu pracy, zyskujesz czas, energię i minimalizujesz ludzkie pomyłki.

Co zyskujesz, dzięki kontroli czasu pracy Biosys?

Elektroniczny system ewidencji czasu pracy to coś więcej niż tylko automatyczne zliczanie przepracowanych godzin Twoich pracowników. To innowacyjne rozwiązanie, które daje szereg nieograniczonych możliwości, przekładających się bezpośrednio na rozwój Twojej firmy i jej realny sukces.

Likwidacja błędów

System kontroli czasu pracy skutecznie niweluje wszelkie błędy ludzkie. Koniec z nieprawidłowościami w zliczaniu przepracowanych dni, nadgodzin, rozliczaniu urlopów czy zwolnień lekarskich.

Koniec chaosem

Wprowadzenie automatycznego systemu RCP wreszcie zaprowadzi porządek w Twojej firmie. Papierowe listy odejdą do lamusa i nikt już nie będzie musiał pamiętać o wpisaniu się na nie. Do wszystkich danych będziesz mieć za to szybki dostęp na swoim komputerze, a wszelkie rozliczenia, wykresy i raporty będzie można wykonać praktycznie od ręki.

Zysk czasu

Dysponując elektronicznym systemem RCP, zyskujesz cenny czas Twoich pracowników działu kadrowego, którzy nie muszą liczyć wszystkiego samodzielnie i spędzać godzin nad dokładnym sprawdzeniem rozliczeń. System robi to za nich, a oni mogą poświęcić się ważniejszym kwestiom.

Feedback dla pracowników

Automatyczna kontrola czasu pracy pozwala monitorować zachowania Twoich pracowników. Wiesz, kto się spóźnia czy często przebywa na zwolnieniu. Na tej podstawie możesz przeprowadzić rozmowy motywacyjne, by uniknąć takich sytuacji w przyszłości i zmobilizować zespół.

Nieograniczony dostęp do danych

System ewidencji czasu pracy generuje na bieżąco niezbędne raporty i statystyki. W szybki i prosty sposób dotrzemy do interesujących nas informacji na temat każdego pracownika oraz stworzymy interesujące nas zestawienia. Nie musimy już przedzierać się przez gąszcz papierów, by dotrzeć do potrzebnych nam tu i teraz danych.

Dodatkowe udogodnienia

W Biosys stawiamy na personalizację oferowanych systemów, dlatego zapewniamy również szereg dodatkowych udogodnień. Wśród modułów dodatkowych znajdziesz platformę webową dla pracownika, moduł wypożyczenia firmowego sprzętu, mobilny system RCP, moduł dla gości, fotorelacji oraz powiadomień wysyłanych z działu kadr do pracowników.

Wybierz już dziś system kontroli czasu pracy Biosys i dostosuj ofertę do swojej firmy!


Zobacz inne