Kontrola dostępu - podnieś poziom bezpieczeństwa w Twojej firmie!

Kontrola dostępu - czy warto?

Poniedziałek, 5 listopada 2018

Kontrola dostępu w Twojej firmie!

kontrola dostępu

Obok profesjonalnych rejestratorów czasu pracy, Biosys oferuje także kompleksową kontrolę dostępu, która jest niezbędna w wielu zakładach pracowniczych. Jeśli potrzebujesz jej również w swojej firmie, to sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na innowacyjny system Biosys.

Kontrola dostępu konieczna jest wszędzie tam, gdzie podniesione są normy bezpieczeństwa, a dostęp do niektórych miejsc w firmie ograniczony jedynie do osób upoważnionych. Tego typu rozwiązania często stosuje się w zakładach produkcyjnych, fabrykach, instytucjach użytku publicznego. Słowem, wszędzie tam, gdzie liczy się ostrożność i uważność. Dzięki systemom kontroli dostępu oferowanym przez Biosys w prosty sposób możesz uzyskać najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Rejestratory zbliżeniowe

W Biosys oferujemy dwa rodzaje rejestratorów. Są to rejestratory zbliżeniowe oraz biometryczne. Te pierwsze udostępniamy w postaci kart magnetycznych, breloków lub identyfikatorów maskowanych np. wszytych w pracowniczy uniform. Wystarczy, że pracownik przyłoży rejestrator do czytnika zamontowanego na ścianie i uzyska dostęp do wybranego pomieszczenia. Oferujemy również identyfikację dalekiego zasięgu, która zwalnia z konieczności odbijania się. Urządzanie samo wykrywa zbliżającego się pracownika i samoczynnie otwiera drzwi. Prócz kontroli dostępu rejestratory zbliżeniowe są również wyposażone w system RCP.

Rejestratory biometryczne

Jeśli natomiast zależy Ci na zwiększonym poziomie bezpieczeństwa, wybierz rejestratory biometryczne, które identyfikują osobę upoważnioną do przejścia na podstawie odczytu jej kciuka lub biometrycznego wzorca twarzy. W Biosys znajdziesz też systemy mieszane, wykorzystujące kilka poziomów identyfikacji, lub hybrydowe, które łączą rozwiązania biometryczne ze zbliżeniowymi. Ten rodzaj rejestratorów niweluje ryzyko zgubienia karty magnetycznej, a także zapobiega sytuacjom, w których jeden pracownik odbija się kartą za innych. Ponadto gwarantuje, że do miejsc objętych ochroną, dostaną się tylko osoby upoważnione. Rejestratory biometryczne także mogą być połączone z systemem rejestracji czasu pracy.

Zalety rejestratorów Biosys

Biosys to firma, która specjalizuje się nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych dla różnych przedsiębiorstw. Nasze profesjonalne systemy kontroli dostępu to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności. Posiadają one liczne zalety, które czynią je najlepszym wyborem dla Twojej firmy!

Wysoka szczelność

Urządzenia kontroli dostępu Biosys są wysoce szczelne, dzięki temu można je umieścić także na zewnątrz budynku. Nawet przy zmiennych warunkach pogodowych będą działać bez zarzutu.

Tryb pracy awaryjnej

W przypadku jakiejkolwiek awarii, kontrola dostępu Biosys automatycznie przełącza się na tryb pracy awaryjnej. To znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa w firmie. W sytuacjach niespodziewanych wysyłane są także natychmiastowe powiadomienia do administratorów urządzeń.

Praca bez zasilania

Innowacyjne rozwiązanie technologiczne sprawia, że nasze urządzenia nie potrzebują standardowego zasilania. Do tego ich LED-owe podświetlenie obniża zużycie prądu do minimum.

Integracja z innymi systemami

Kontrolę dostępu Biosys można zintegrować z systemem przeciwpożarowym i innymi systemami alarmowymi, co znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa w firmie i gwarantuje prawidłowe działanie nawet w sytuacjach awaryjnych. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość wyboru pracy online lub offline.

Precyzyjne sterowanie

Kontrola dostępu Biosys jest kompatybilna z każdym rodzajem zamka. Otwieranie można również dostosować do zindywidualizowanych potrzeb danej firmy.

System bezpiecznego okablowania

Okablowanie kontroli dostępu Biosys zachowuje zasady systemów antywłamaniowych i antysabotażowych.

Rozwiązanie 2 w 1

Oferowane urządzenia sprawdzają się zarówno jako system kontroli dostępu, jak i ewidencja czasu pracy. 


Zobacz inne