Biosys Facebook Pixel

Kontrola strażników i pracowników ochrony fizycznej

Analiza i rozliczanie czasu pracy strażników

Czwartek, 21 maja 2015

Kontrola strażników

wartownik, strażnik śpi na służbie

Jak zadbać o to, aby nasi pracownicy wypełniali powierzone im obowiązki? Jest to problem, z którym boryka się wielu przedsiębiorców. Pracownicy, którzy na noc zostają sami w firmie, aby kontrolować działanie maszyn czy też strzec dostępu do budynku dla osób trzecich. W nocy chodzi oczywiście o ewentualnych włamywaczy i złodziei. Co zatem zrobić, aby nasz ochroniarz czy stróż nocny nie przesypiał swojej zmiany?

Dobrym rozwiązaniem może okazać się system kontroli strażników i pracowników ochrony, który jest dostępny na naszym rynku. Dzięki takiemu systemowi elektroniczne rozliczanie czasu pracy stanie się dużo prostsze. A my będziemy mieli pewność, że nasza firma jest dobrze strzeżona. Wystarczy zakupić odpowiednie urządzenia, które umożliwią nam taką kontrolę. Jednym z nich jest identyfikator miejsca. Rozlokowuje się go w odpowiednich miejscach naszej firmy, które przy każdym obchodzie powinien sprawdzać nasz pracownik. Stróż musi odbyć kontrolę według ściśle ustalonej trasy i każdorazowo zameldować się za pomocą poszczególnych czujników. W ten sposób pracownik ochrony potwierdza sprawdzenie każdego z ważnych dla nas pomieszczeń. Dzięki temu wzrasta poziom bezpieczeństwa w naszej firmie.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom jesteśmy w stanie zweryfikować każdy ruch naszego pracownika. Nie trzeba śledzić go za pomocą kamer. Wystarczy zaledwie kilka czujników, które zweryfikują to czy zrealizował swoje obowiązki. A pracownik ochrony ma przewidziany harmonogram czasu pracy do realizacji


Zobacz inne