Biosys Facebook Pixel

Rejestracja czasu pracy dla małych i średnich firm

Sprawdź jak skutecznie ewidencjonować czas pracy pracowników w małych i średnich firmach!

Piątek, 2 sierpnia 2019

Rejestracja czasu pracy dla małych i średnich firm

rejestracja czasu pracy

Rejestracja czasu pracy sprawdza się nie tylko w dużych przedsiębiorstwach. To system, który przydaje się również w mniejszych firmach. Bez względu bowiem na to ilu pracowników zatrudniasz, musisz mieć pod kontrolą ich godziny przyjścia i wyjścia z pracy, urlopy, zwolnienia lekarskie czy spóźnienia. Bez elektronicznego monitoringu ciężko nie popełnić w tej sferze błędu. By zautomatyzować ewidencję czasu pracy nawet w najmniejszej firmie, BioSys przygotował zindywidualizowaną ofertę systemów RCP, spełniających oczekiwania każdego przedsiębiorstwa. Poznaj jej zalety.

Rejestracja czasu pracy – raporty

Oferta systemów rejestracji czasu pracy BioSys nie ogranicza się jedynie do zliczania godzin przepracowanych przez pracowników. Posiada szereg innych zalet, które czynią nasze rozwiązania wysoce funkcjonalnymi. Jedną z nich jest zaawansowany moduł raportowania, który szybko i sprawie przedstawi Ci najpotrzebniejsze dane dotyczące konkretnego pracownika.

Prócz standardowo przepracowanych godzin otrzymasz wgląd do nadgodzin, pracy w godzinach nocnych i wszelkich absencji. System posiada narzędzie „kreator raportu”, który pozwala na indywidualne zoptymalizowanie tabel, dodawania i usuwania informacji oraz dostosowania walorów wizualnych do potrzeb obiorcy. Wszystkie raporty z powodzeniem wyeksportujesz do pliku PDF lub XLS.

Rejestracja czasu pracy – pełna automatyzacja

System RCP oferowany przez BioSys, dzięki kompleksowej automatyzacji, jest niebywale prosty w obsłudze. Szybko i sprawnie wyeksportujesz wszelkie dane z urządzenia do serwera. Nowoczesne technologie wskażą Ci wszelkie błędy ludzkie, zliczą automatycznie zebrane dane, wyróżnią przekroczone limity, Z naszą aplikacją nie musisz się martwić, że powstaną jakieś niedopatrzenia.

Rejestracja czasu pracy – planowanie grafików

Dzięki naszej nowocześnie zaprojektowanej rejestracji czasu pracy z powodzeniem zaplanujesz grafiki dla swoich pracowników. Masz możliwość stworzenia zarówno indywidualnych planów pracy, jak i grupowych. Ciekawym rozwiązaniem jest opcja „auto – grafiku”, która automatycznie uaktywnia stworzymy wcześniej dla danego pracownika grafik w zależności do tego, o której godzinie pojawi się w pracy.

Jeśli natomiast sporządzony przez Ciebie grafik okaże się niekompletny, system z pewnością zwróci Ci na to uwagę. W ten sposób unikniesz pomyłek, a ryzyko błędów spadnie do zera.

Rejestracja czasu pracy – nowoczesne terminale

System RCP od BioSys obejmuje nie tylko zaawansowane technologicznie oprogramowanie, ale również instalację nowoczesnych terminali, które w łatwy sposób zgromadzą niezbędne dane. Wystarczy, że pracownik odbije się z pomocą karty lub innej formy ewidencjonowania na czytniku, a system to zarejestruje. Jeśli takich czynności będzie kilka w ciągu dnia aplikacja samodzielnie oceni, czy ma do czynienia z przyjściem do pracy, wyjściem na przerwę lub wcześniejszym zwolnieniem do domu.

W ofercie BioSys znajduje się szeroka oferta urządzeń ewidencjonujących czas pracy pracowników o zróżnicowanej funkcjonalności. Część z nich posiada także możliwość kontroli dostępu. Sprawdź teraz, który czytnik najlepiej sprawdzi się w Twojej firmie. 


Zobacz inne