Biosys Facebook Pixel

Rejestracja czasu pracy z system Etatomierz – poznaj zalety!

Nowoczesny system RCP dla Twojej firmy - sprawdź atuty Etatomierza!

Środa, 7 sierpnia 2019

Rejestracja czasu pracy z system Etatomierz – poznaj zalety!

rejestracja czasu pracy w biurze

Rejestracja czasu pracy pracowników stanowi podstawę sprawnego funkcjonowania nawet najmniejszej firmy. Jeśli do tej pory w Waszym przedsiębiorstwie korzystaliście z tradycyjnych, papierowych list, czas to zmienić. Poznaj wyjątkowy system RCP Etatomierz od Biosys. To wielofunkcyjny program, który oprócz odnotowania wyjść i przyjść pracowników, posiada szereg innych funkcjonalności uporządkowujących codzienne funkcjonowanie Twojej firmy. Sprawdź teraz jego największe atuty.

Każda forma rozliczenia czasu pracy

Tradycyjne systemy RCP kojarzą się zazwyczaj z odbiciem klapki na wejściu i wyjściu z pracy. Jednak Etatomierz oferuje Wam znacznie więcej. Oczywiście odnotuje spędzony w firmie czas pracy pracownika, ale rozliczy także wszelkie inne czynności. Wyjście na przerwę? Nie ma problemu! Delegacja? Oczywiście! Z jego pomocą oznaczycie nawet pracę zdalną, nadgodziny, wcześniejsze wyście z pracy czy zwolnienie lekarskie. A wszystko to szybko i sprawnie, bez wypełniania zbędnych papierów.

Urlop przez Internet

System rejestracji czasu pracy Etatomierz umożliwia również składanie wniosków urlopowych za pomocą elektronicznej platformy WEB – Pracownik. Dzięki niej pracownicy kilkoma kliknięciami wyślą chęć wzięcia urlopu, a dział kadr równie szybko i skutecznie zatwierdzi lub odrzuci wniosek. Bez zbędnych formalności czy papierowej dokumentacji.

Kontrola dostępu

System Etatomierz łatwo połączyć z kontrolą dostępu, która w niektórych firmach jest wręcz konieczna. Jeśli tak jest w przypadku Twojego przedsiębiorstwa, poinformuj o tym naszego konsultanta, a on przygotuje dla Ciebie spersonalizowaną ofertę obejmującą nie tylko rejestrację czasu pracy, ale też kontrolę dostępu.

Mobilny system RCP

W Biosys zapewniamy także możliwość przygotowania dla Was mobilnego systemu rejestracji czasu pracy. Sprawdzi się on tam, gdzie wersja stacjonarna nie zda egzaminu, czyli w sytuacjach, gdy pracownik lub cała ich grupa pracuje poza biurem. Urządzenie dostępne jest w formie wygodnej walizki, którą można zabrać ze sobą wszędzie. Dzięki niej skontrolujesz czas pracy swoich podwładnych w każdej sytuacji.

Kontrola sprzętu

Nasz nowoczesny system RCP pozwala na monitorowanie aktualnego stanu urządzeń, które są oddawane pod opiekę pracowników. Dzięki odpowiedniemu rozszerzeniu, od ręki sprawdzisz, kto wypożyczył dany sprzęt, na jak długo i kiedy planuje go oddać.

Szeroki wybór sposobów rejestracji

Możesz postawić na tradycyjne karty zbliżeniowe, które wystarczy przyłożyć do czytnika, ale możesz wykorzystać także inne metody rejestracji czasu pracy np. biometryczne, wielozdaniowe czy fotorejestrację.

System RCP dopasowany do przepisów

Etatomierz uwzględnia wszelkie przepisy prawa, zarówno kodeksu cywilnego, jak i pracowniczego. Jest również skorelowany z RODO oraz automatycznie importuje pliki e – ZLA bezpośrednio z gabinetu lekarskiego, co oznacza, że pracownik nie musi już przynosić zwolnień chorobowych.

Pełna personalizacja

System rejestracji czasu pracy Etatomierz powstał z myślą o małym, średnim oraz dużym biznesie. Posiadamy różnorodne warianty spełniające potrzeby małych i większych firm. Na Twoje życzenie przygotujemy aplikację dedykowaną tylko Twojemu przedsiębiorstwu, dzięki czemu otrzymasz system RCP szyty na miarę Twoich oczekiwań. Przekonaj się sam!


Zobacz inne