Biosys Facebook Pixel

Rejestrator czasu pracy z kamerą

Poznaj funkcjonalności urządzenia BS-T-FOTO5

Wtorek, 9 listopada 2021

Rejestrator czasu pracy z kamerą

rejestrator-czasu-pracy.png

Flagowymi produktami BioSys są autorskie rozwiązania w zakresie Rejestracji Czasu Pracy, Kontroli Dostępu i Rejestracji zadaniowego trybu pracy. W większości przypadków kompletny system składa się z oprogramowania oraz rejestratora czasu pracy lub kontroli dostępu. Naszym Klientom oferujemy czytniki oparte o technologie biometryczne, foto-identyfikacje oraz na karty zbliżeniowe.

Dzisiaj chcemy opowiedzieć Ci o innowacyjnym i pięknie zaprojektowanym rejestratorze czasu pracy z kamerą.

Czytnik BS-T-FOTO5 zaskakuje prostą, nowoczesną formą oraz szerokimi możliwościami konfiguracji. W kolejnych wpisach omówimy cechy poszczególnych modeli oraz powiemy w jakich systemach sprawdzą się najlepiej.

Z cyklu dowiesz się między innymi:

  • dlaczego rejestrator czasu pracy z kamerą jest obecnie najlepszym urządzeniem w naszej ofercie hardware;
  • czym różni się metoda FOTO-Rejestracji od FOTO-Identyfikacji;
  • które funkcjonalności rejestratora najlepiej sprawdzą się w systemie Rejestracji Czasu Pracy, a które w systemie Kontroli Dostępu. 

Nowoczesny rejestrator czasu pracy z kamerą – świetny design, pełen profesjonalizm 

rejestrator-czasu-pracy-z-kamera.png

Czytniki posiadają eleganckie czarno-srebrne wykończenie oraz duży, dotykowy ekran TFT. Podświetlone elementy, a także komunikaty głowowe i na wyświetlaczu, sprawiają, że nawet mało doświadczony użytkownik przejdzie weryfikacje bez problemów.

Urządzenia nie zaburzają estetyki wnętrza, a w zależności od preferencji Klienta oferujemy montaż na ścianie lub dedykowanym uchwycie.  

Rejestrator czasu pracy z kamerą – jedno urządzenie – wiele możliwości 

rejestrator-czasu-pracy-detekcja-maseczki.png

Rejestrator z serii BS-T-FOTO5 to naprawdę wiele opcji ukrytych w starannie wykonanej obudowie. Przede wszystkim jest rejestratorem czasu pracy z kamerą, ale jednocześnie pełni funkcje kontrolera dostępu. W zależności od modelu, który wybierzemy mamy kilka możliwości oznaczania obecności w pracy:

  • karta/brelok zbliżeniowy;
  • odcisk palca;
  • metoda FOTO-Identyfikacji (o tym sposobie rejestracji czasu pracy napiszemy więcej w jednym z kolejnych wpisów na blogu);
  • metoda FOTO-Rejestracji (o tym sposobie rejestracji czasu pracy napiszemy więcej w jednym z kolejnych wpisów na blogu).

Bardzo cenioną i potrzebną w ostatnim czasie funkcjonalnością jest detekcja maseczki oraz możliwość weryfikacji temperatury rejestrującego się użytkownika.

Rejestrator czasu pracy z kamerą uniemożliwi osobom nie zasłaniającym ust i nosa wejście do danej strefy.

Dzisiejszy wpis na blogu jest wstępem do serii artykułów na temat możliwości, które oferuje urządzenie BS-T-FOTO5. Serdecznie zapraszamy Ciebie do śledzenia naszej aktywności i lektury kolejnych treści.

Jeżeli jesteś zainteresowany rejestratorem czasu pracy z kamerą i chciałbyś dowiedzieć się więcej o produkcie, skontaktuj się z namiZobacz inne