Biosys Facebook Pixel

Rejestratory czasu pracy - który jest lepszy?

Rejestratory RCP dla Twojej firmy

Wtorek, 30 października 2018

Rejestratory czasu pracy – który lepszy?

rejestratory czasu pracy

Ewidencjonowanie czasu pracy wymaga zastosowania odpowiednich urządzeń. W Biosys oferujemy rejestratory najwyższej jakości, które posiadają szeroki zakres nowoczesnych rozwiązań technologicznych. W zależności od potrzeb twojej firmy oferujemy urządzenia zbliżeniowe lub biometryczne. W ofercie znajdują się także terminale interaktywne, które prócz rejestrowania wyjść i wejścia pracowników, pozwalają na zgłaszanie absencji, sprawdzenie grafiku, złożenie wniosku o urlop i szereg innych możliwości. Poznaj nasze najpopularniejsze propozycje rejestratorów czasu pracy i wybierz urządzenie idealne dla Twojego przedsiębiorstwa.

BS – BioT RF 2 – dla małych i średnich przedsiębiorstw

Ten model należy do jednych z najpopularniejszych rejestratorów wybieranych przez małe i średnie firmy. Posiada wydajny procesor, który gwarantuje bezawaryjność nawet przy intensywnym użytkowaniu. Urządzenie wyposażono w czytnik kart zbliżeniowych oraz odczyt kodu PIN. Pracuje zarówno online jak i offline. Po podłączeniu do sieci, zebrane dane są zawsze dostępne dla operatora. Niezbędne informacje może również z powodzeniem zgrać na pendrive prosto z rejestratora. Prócz ewidencji czasu pracy gwarantuje też kontrolę dostępu, automatycznie otwierając drzwi.

BS-T RF5 – TOUCH – z ekranem dotykowym

Kolejna propozycja to rejestrator wyposażony w ekran dotykowy, który znacznie ułatwia korzystanie z urządzania. Produkt posiada wszystkie funkcje swojego poprzednika, a dodatkowo znakomicie wygląda. Jego zaletą jest błyskawiczna rejestracja pracownika, który musi jedynie przyłożyć kartę zbliżeniową do czytnika. Pozawala również na kontrolę dostępu.

BS-T RF3TFT – rejestrator dla wymagających

Ten model oferuje nieco więcej niż tradycyjny system RCP. Z jego poziomu nie tylko pracownik zaznaczy swoje wyjście i wejście do firmy, ale też będzie mógł wykonać inne działania takie jak oznaczenie wyjścia służbowego, delegacji, wyjść na przerwę lub prywatnych. Warto podkreślić praktyczny i estetyczny design urządzenia. Punktowe podświetlenia znacznie ułatwiają korzystanie, podobnie jak w przypadku kolorowego wyświetlacza. Produkt posiada wbudowywane Wi-Fi, co pozwala na rezygnację z nieestetycznego okablowania.

BS – BioT F7 – rejestrator biometryczny

Oferowany rejestrator zamiast karty zbliżeniowej wykorzystuje system biometryczny palca. Wystarczy przyłożyć kciuk, by urządzenie zarejestrowało aktywność pracownika. Produkt posiada również możliwość dostępu za pomocą numeru PIN. Sprzęt działa zarówno w trybie offline, jak i online. Będąc poza siecią, można uzyskać z niego dane, zgrywając je na pendrive dzięki obecności portu USB. Produkt posiada podstawowe funkcje, sprawdzi się w firmach, gdzie istotna jest przede wszystkim rejestracja obecności pracownika i jego punktualność.

BS – BioT 50000T – wielofunkcyjny rejestrator biometryczny

Kolejna propozycja stanowi pośrednie rozwiązanie między wysoce zaawansowanymi rejestratorami biometrycznymi, a ich podstawową wersją. Prócz czytnika kciuka sprzęt rejestruje odbicia kart zbliżeniowych. Ponadto ma szerszy zakres ewidencjonowanych zdarzeń. Pozawala na rejestrację wyjść prywatnych, służbowych oraz przerw. Posiada także wyjście USB.

BS – BioT TFT600 – rejestrator biometryczny klasy premium

To jedno z najnowocześniejszych urządzeń tego typu na rynku. Posiada bardzo czuły czytnik linii papilarnych, a do tego wykonuje błyskawiczne odczyty. Pozwala również zarejestrować aż 8 różnych typów aktywności. Ponadto urządzenie zostało wyposażone w przycisk startowy i kończący aktywność. Poza tym posiada wszystkie inne udogodnienia wymienione we wcześniejszych modelach. Dostępna jest również wersja z wbudowanym Wi-Fi.

BS – BioT TFT – 700 – Multi – rejestrator

To urządzenie zostało dodatkowo wyposażone w kamerę rejestrującą obraz podczas identyfikacji osoby. Zapobiega to odbijaniu się za inne osoby oraz pozwala skontrolować ubiór pracownika, jeśli specjalistyczny strój jest wymagany na terenie zakładu. Pozostała funkcjonalność jest identyczna z poprzednią wersją.


Zobacz inne