Biosys Facebook Pixel

Rozliczanie czasu pobytu dziecka w przedszkolu

Jak usprawnić pracę placówki oświatowej?

Poniedziałek, 5 lipca 2021

Rozliczanie czasu pobytu dziecka w przedszkolu - jak usprawnić pracę placówki oświatowej?

system-ewidencji-pobytu-dziecka-w-placówce.png

System Punktualny Przedszkolak zastał zaprojektowany w celu eliminacji ręcznego ewidencjonowania i rozliczenia czasu pobytu przedszkolaka w przedszkolu. Program samoczynnie oblicza czas przebywania malucha w placówce, następnie tworzy klarowny raport, który można wydrukować w dowolnym momencie.

Rozliczanie czasu pobytu dziecka w przedszkolu – nowoczesne rozwiązania dla placówek oświatowych  

rozliczanie-pobytu-dziecka-przedszkole

Program Punktualny Przedszkolak jest narzędziem ułatwiającym codzienną pracę administracji placówki oświatowej. Umożliwia ewidencjonowanie i rozliczanie czasu przebywania dziecka w przedszkolu, tworzy przydatne raporty, pomaga w obliczeniu stawki za obecność oraz wyżywienie, z uwzględnieniem deklaracji godzinowej. Wychowawca ma nieograniczony dostęp do zestawienia z aktualną listą obecności. Wszystkie raporty dostępne w systemie można wysłać do rodziców i opiekunów dziecka drogą elektroniczną lub wydrukować.Rozliczanie czasu pobytu dziecka w przedszkolu może obejmować również godziny przeznaczone na zajęcia dodatkowe, czyli przykładowo nauki języka obcego, rytmiki.

System ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu – jak działa program Punktualny Przedszkolak? 

ewidencja-dzieci-przedszkole

Funkcjonowanie produktu opiera się na „odbijaniu” karty zbliżeniowej na terminalu zamontowanym przy wejściu do placówki. Rodzic potwierdza obecność swojej pociechy przyłożeniem dedykowanego identyfikatora do czytnika. Może to zrobić nie dotykając urządzenia. Nie musi nawet wyciągać karty z portfela - wystarczy zbliżyć ją do rejestratora. Operator wszystkie niezbędne informacje pobiera za pomocą oprogramowania, nie ma potrzeby dotykania przycisków na czytniku. Cały proces jest bezpieczny, szybki i komfortowy.

Karta systemu Punktualny Przedszkolak wielkością odpowiada karcie płatniczej. Każdy użytkownik systemu ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu, może zamówić dowolną liczbę kart. Ta opcja jest szczególnie doceniana przez rodziców – można nabyć i rozdać identyfikator osobom, które dziecko przyprowadzają i odbierają np. dziadek, ciocia.

W trosce o trwałość karty oraz dla wygody rodziców istnieje możliwość zamówienia etui ochronnego.

System ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu – dodatkowe możliwości 

system-ewidencji-pobytu-dziecka-w-przedszkolu

System ewidencji pobytu dziecka w przedszkolu, nie tylko rozlicza godziny spędzone w placówce. Może także zostać rozbudowany o system Kontroli Dostępu. Dzięki temu łatwiej będzie panować nad ruchem osób odwiedzających placówkę.

Operator systemu Punktualny Przedszkolak będzie mógł wygenerować raport z informacjami o tym kto i kiedy przebywał na terenie przedszkola. 


Zobacz inne