Biosys Facebook Pixel

System Punktualny Przedszkolak

Rozliczanie czasu pobytu w jednostkach oświaty

Poniedziałek, 26 czerwca 2017

System Punktualny Przedszkolak

Dzieciaki w przedszkolu


Punktualność to cecha, której powinniśmy uczyć się od najmłodszych lat. Niezależnie od tego, jak potoczy się nasze późniejsze życie, bez wątpienia okaże się ona niezwykle pomocna w wielu sytuacjach. Co oprócz stopniowego wprowadzania w życie dzieci punktualności oferuje nam System Punktualny Przedszkolak?

System dla każdego

Nie ma znaczenia czy dana instytucja znajduje się w centrum dużego miasta, czy w mniejszej miejscowości. System ten funkcjonuje już w wielu przedszkolach na terenie całego kraju, zarówno w mniejszych, jak i większych placówkach.

Duże ułatwienie

Po co spędzać godziny ręcznie rozliczając czas spędzony przez poszczególnego przedszkolaka w placówce, kiedy System Punktualny Przedszkolak jest w stanie zrobić to automatycznie? Przygotowywane przez niego raporty są do naszej dyspozycji kiedy tylko chcemy, dzięki czemu mamy pewność, że nie popełnimy błędu w liczeniu i będziemy pewni co do obecności dzieci w przedszkolu w poszczególnych dniach.

Działanie systemu

Każdy przedszkolak posiada kartę ze swoim nazwiskiem i nazwą przedszkola wraz ze specjalnym etui i tasiemką. System nie tylko ma pod kontrolą czas pobytu dziecka w przedszkolu, ale również jego udziału w zajęciach dodatkowych, takich jak rytmika czy język angielski. Dostęp do automatycznie tworzonych przez niego raportów nauczyciel może mieć kiedy tylko zechce. Dzięki nim system wylicza stawki godzinowe za pobyt i wyżywienie. Raport może być w dowolnym momencie wydrukowany lub wysłany rodzicowi drogą e-mailową.

Przedszkolak pracownikiem

System Punktualny Przedszkolak przygotuje dzieci do roli przyszłych pracowników, którzy najprawdopodobniej będą w przyszłości korzystali z coraz popularniejszych w dzisiejszych czasach systemów elektronicznej ewidencji czasu pracy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.


Zobacz inne