Biosys Facebook Pixel

Dotykowy terminal RCP

Wielozadaniowy rejestrator czasu pracy typu All-in-one

Wielofunkcyjny terminal RCP

Sprawdź, czym może Cię zaskoczyć

Urządzenie, o którym chcemy Tobie opowiedzieć to nowoczesny, wielofunkcyjny rejestrator czasu pracy. Poza standardowymi zadaniami związanymi z rejestrowaniem obecności w firmie, terminal pełni szereg funkcji związanych z komunikacją między pracownikami.
Ważną funkcjonalnością jest łatwość w przekazywaniu informacji. Aby powiedzieć pracownikowi, że konieczny jest jego podpis na dokumentach, wystarczy stworzyć treść komunikatu i rozesłać. Adresat wiadomości otrzyma potwierdzenie odczytania notatki. Ciągłe pytania zespołu o wymiar urlopu znikają – pracownik podczas rejestrowania obecności może sprawdzić, ile dni już wykorzystał. Ma również możliwość podglądu grafiku a w razie konieczności wydrukowania bezpośrednio z terminalu.
Użytkownik ma do dyspozycji duży, kolorowy wyświetlacz oraz dotykowy ekran. Pracownik widzi na monitorze aktualny czas. Ikony, które odpowiadają poszczególnym statusom są duże i wyraźne. Rejestrowanie zdarzeń to kwestia sekund – po wybraniu odpowiedniej pozycji z listy, należy przyłożyć kartę.
Po prawidłowo wykonanej operacji urządzenie wyświetli potwierdzenie.

Jedno urządzenie - multum korzyści

raport czasu pracy

Wgląd w raport czasu pracy

grafik

Wgląd w e-grafik

notyfikacje

Funkcja platformy komunikacyjnej między pracownikami a kadrą zarządzającą

terminal pos

Wgląd w informacje na temat wymiaru urlopu

terminal pos

Prostota użytkowania, intuicyjność

Wykorzystaj wszystkie możliwości, jakie daje Tobie wielozadaniowy terminal RCP

Poniżej podpowiemy Ci w jaki sposób nasze rozwiązanie pomoże usprawnić codzienną pracę w Twojej firmie

Rejestracja obecności w firmie prostsza niż kiedykolwiek

Uważamy, że rejestracja czynności służbowych nie powinna zajmować zbyt wiele czasu. Zadaniem rejestratora jest przyśpieszyć cały proces oraz uczynić go łatwym i intuicyjnym. Ponadto ważne jest aby urządzenie wizualnie dopasowało się do wystroju pomieszczenia a montaż nie wprowadzał niepotrzebnego zamieszania. Wielozadaniowy terminal RCP spełnia wszystkie powyższe założenia. Pracownik podchodząc do urządzenia wybiera z listy odpowiedni status i odbija kartę. To wystarczy aby dane natychmiast zaktualizowały się w systemie. Urządzenie, które proponujemy to połączenie innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych z nowoczesnym ekranem dotykowym. Szczelna i solidna obudowa, umożliwia pracę w trudnych warunkach oraz sprawia, że utrzymanie sprzętu w czystości jest proste. Wszystkie te atuty gwarantują duży komfort oraz wydajność pracy.

Dowiedz się więcej

Terminal pos wybór zdarzeń na terminalu

Czas ma znaczenie - szczególnie gdy liczy się każda minuta

Funkcja podglądu aktualnego grafiku dla każdego z pracowników to duże ułatwienie codziennej pracy. Kierownik nie musi myśleć o rozesłaniu dokumentu do poszczególnych osób, a pracownik w każdej chwili może sprawdzić na którą godzinę powinien przyjść następnego dnia do pracy. Istotną kwestią jest fakt, że pracownik o każdej zmianie w planie może zostać poinformowany poprzez notyfikację. Wiadomość wyświetli się standardowo po zbliżeniu karty.

Dowiedz się więcej

wielofunkcyjny terminal rcp - grafik pracownika

Sprawna komunikacja to klucz do sukcesu

Im więcej pracowników zatrudniasz, tym trudniej opanować chaos w komunikacji na linii pracownik-kadra zarządzająca. Jeżeli szukasz rozwiązania prostego a jednocześnie efektywnego, mamy dla Ciebie produkt idealny. Wielofunkcyjny terminal RCP jest w stanie przekazać wiadomość z Działu Kadr do konkretnego pracownika a także do wybranej grupy. Operator systemu tworzy treść notyfikacji, po czym wskazuje kiedy i do kogo ma ona zostać wysłana. Przykładowo: kilku pracownikom zbliża się termin badań lekarskich. Osoba zarządzająca opracowuje odpowiednią treść i z poziomu oprogramowania wysyła do wybranych profili. Pracownik po przyłożeniu karty zobaczy na wyświetlaczu treść powiadomienia. Autor nie musi obawiać się przeoczenia komunikatu. System poinformuje go o odczytaniu treści powiadomienia. Notyfikacje mogą działać również na zasadzie cykliczności - wystarczy raz opracować projekt wiadomości, ustalić czas wysyłania oraz grupę docelową. System będzie pamiętał o realizacji zadania za Ciebie. Wyobraź sobie, że wprowadzasz dane nowo zatrudnionego pracownika do systemu - wystarczy, że określisz termin kolejnych badań lekarskich a wiadomość zostanie wysłana automatycznie.

Dowiedz się więcej

Terminal pos notyfikacje

Ważne informacje na wyciągnięcie ręki

Na rejestratorze wielozadaniowym istnieje możliwość uruchomienia platformy WEB-Pracownik. Użytkownik zalogowany na swoje konto w systemie, może złożyć wniosek o dzień wolny od pracy, który po zarejestrowaniu przekazywany jest do Działu Kadr bądź przełożonego. Drukowanie dokumentu przestaje być koniecznością a cała operacja trwa tylko kilka minut. Dodatkowo użytkownik widzi, ile dni urlopowych ma do wykorzystania. Z poziomu urządzenia pracownik może wnioskować o korektę zdarzeń.

Dowiedz się więcej

Terminal pos e-grafiki

Wielozadaniowy terminal RCP

Dowiedz się więcej o samym urządzeniu

Innowacyjność zamknięta w pięknej formie

Wielozadaniowy terminal RCP to połączenie precyzyjnego i atrakcyjnego wizualnie projektu z najlepszą technologią. Urządzenie wyposażone jest w płaski, szklany ekran dotykowy oraz dziesięciopunktową matrycę. Szczelna i solidna obudowa bez wentylatora, daje możliwość pracy w trudnych warunkach oraz prostotę utrzymania sprzętu w czystości. Wszystkie te atuty gwarantują duży komfort oraz wydajność pracy.

Zalety przykładowego rejestratora to min.:

• wodoszczelna i pyłoodporna obudowa;
• innowacyjna konstrukcja z aluminium „Fan Free” - bez wentylatora;
• wysokiej jakości szklany ekran dotykowy 15”;
• wydajny i energooszczędny procesor;
• możliwości rozbudowy o baterię MiniUPS;
• konstrukcja „Heavy Duty” – pozwala na pracę 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się więcej

terminal rcp

Chcesz dowiedzieć się więcej o rejestratorach czasu pracy?

Zapytaj naszego specjalistę

(12) 378 95 37
Kontakt