Biosys Facebook Pixel

Lista obecności i o wiele więcej

Platforma WEB-Manager- rozszerzenie systemu RCP

W natłoku codziennych obowiązków, kluczową kwestią jest skuteczne działanie.

Platforma WEB-Manager

Platforma WEB-Manager powstała z myślą o operatorach systemu RCP. Najważniejsze cechy produktu to niezwykła szybkość w generowaniu danych, informacje na bieżąco i samoczynnie aktualizowane przez system, a także funkcja platformy informacyjnej dla kierowników i osób nadzorujących pracę innych.
Jest to skuteczne i intuicyjne narzędzie zaprojektowane w taki sposób, aby maksymalnie ułatwić codzienne obowiązki osób zarządzających.
Platforma WEB-Manager pozwala kierownikowi na wgląd w kartotekę czasu pracy każdej osoby w jego zespole. Dane zbierane i generowane na bieżąco pozwolą natychmiast odpowiedzieć na wszystkie pytania dotyczące aktywności pracowników w siedzibie firmy.

platforma web manager

Po pierwsze:
wiedzieć więcej

Raporty wygenerowane z programu, w zależności od posiadanej wersji oprogramowania, zawierają dane na temat obecności w firmie, na stanowisku oraz w poszczególnych strefach.

Lista obecności

Raport Lista obecności, to zdecydowanie więcej niż odpowiedź na pytanie o której pracownik rozpoczął oraz zakończył pracę:
• otrzymujesz informację o stanie osobowym Twojej kadry;
• widzisz ostatnio zarejestrowane zdarzenia monitorowane przez system Kontroli Dostępu;
• wiesz w której strefie znajduje się konkretna osoba i ile czasu tam spędziła;
• masz wiedzę o obecności pracowników na stanowisku pracy;
• w razie absencji danego pracownika, system wyświetla powód nieobecności wraz z notatką.

Dowiedz się więcej

platforma web manager

Po drugie:
filtrować informacje według potrzeb.

Otrzymujesz raport RCP, czyli zestawienie prezentujące czas pracy poszczególnych pracowników. Schemat dokumentu może być dowolnie zdefiniowany przez operatora systemu.

Raport RCP

Rozumiemy obawy naszych Klientów, że nadmiar danych prezentowanych w raportach tworzy chaos. Informacje przedstawiane jedna po drugiej, w monochromatycznym zestawieniu są mało czytelne. Gdy liczy się każda minuta chcesz mieć pewność, że wydobędziesz interesujący Cię fakt bez zbędnej zwłoki.
Tworząc nowy produkt, chcieliśmy dać Ci możliwość konfiguracji raportu, aby spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.
Osoba korzystająca z systemu może wygenerować zestawienie uwzględniające dowolny okres. Możliwe jest także prześledzenie informacji dzień po dniu. Dodatkowo każdy raport można spersonalizować poprzez zastosowanie kolorów, ulubionego układu oraz formatu kolumn. Dzięki temu zyskujesz pewność, że prezentowane dane to zbiór informacji, których najbardziej potrzebujesz.

Dowiedz się więcej

platforma web manager

Po trzecie:
dostosować produkt do swoich preferencji.

Nie musisz obawiać się skomplikowanego systemu, który ograniczy dostęp do bieżących informacji. To Ty decydujesz jaki widok będzie prezentować aplikacja.

Pełna swoboda w korzystaniu z platformy.

Platforma WEB-Manager to narzędzie będące do Twojej dyspozycji również gdy pracujesz poza biurem. Nie ma ograniczeń w dostępie do aplikacji – panel jest przystosowany do urządzeń mobilnych.
Na urządzeniu mobilnym można także wygenerować raport. Warto podkreślić, że zestawienie generowane jest po stronie serwera. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na błyskawiczny dostęp do potrzebnych danych, nawet gdy operator systemu korzysta z mało zaawansowanego telefonu komórkowego.
Aby ułatwić Ci korzystanie z systemu zaproponowaliśmy opcje zastosowania trybu pełnoekranowego.
Dodatkowo operator może filtrować i sortować każdą kolumnę a także personalizować widok i tworzyć własny układ kolumn.
Natomiast sumaryczne dane prezentowane są w formie tabeli urozmaiconej graficznie.

Dowiedz się więcej

Platforma web pracownik

Po czwarte:
działać jeszcze szybciej.

Dostosuj aplikację do indywidualnych preferencji. Działaj intuicyjnie i skutecznie.

Ułatwienie codziennej pracy

Wyobraź sobie tabelę zawierającą nazwiska wszystkich Twoich pracowników. Jest to długa lista, prawda? Odszukanie informacji o konkretnej osobie kojarzy się ze stratą czasu. Podobnie odświeżanie zapisu zdarzeń w systemie.
Platforma WEB-Manager zakłada maksymalną szybkość działania oraz intuicyjny podział danych. Wyszukiwarkę zaprojektowano z przeznaczeniem najszybszego odszukania nazwiska pracownika. Wystarczy poświęcić kilkanaście sekund, aby otrzymać rzetelny i przejrzysty zbiór informacji o konkretnej osobie lub grupie pracowników z uwzględnieniem wskazanego okresu.

Dowiedz się więcej

web manager

Zaplanuj rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie

(12) 378 95 37
Kontakt