Biosys Facebook Pixel

Nowoczesna ewidencja przedmiotów

Rozszerzenie systemu Rejestracji Czasu Pracy

Moduł Wypożyczenia

Elektroniczna lista sprzętu wypożyczanego pracownikowi, to narzędzie, które pomoże Tobie sprawnie wydać przedmiot, a także przyjąć zwrot. Stworzysz wirtualną przestrzeń, gdzie znajdą się niezbędne informacje o rzeczach przekazywanych pracownikom. Będziesz mógł opisać każdą z nich oraz określić grono osób, które mogą korzystać z dostępnych materiałów. Moduł oferuje wiele możliwości dostosowania ewidencji do standardów panujących w firmie. Aplikacja może zostać wykorzystana do stworzenia karty obiegowej. Poniżej opowiemy Ci, jakie korzyści niesie za sobą rozszerzenie systemu RCP - Moduł Wypożyczenia.

Moduł wypożyczenia - o systemie

Szybka i czytelna archiwizacja

Moduł Wypożyczenia pozwala uporządkować dane, a także szybko zlokalizować przedmiot, nawet gdy korzysta z niego kilka osób. Nie istnieje limit na wprowadzane pozycje – nie ma więc znaczenia, jak dużo sprzętu posiadasz. Aplikacja pozwoli dobrze zorganizować przekazanie oraz odbiór określonej rzeczy. Moduł Wypożyczenia informuje o tym, gdzie jest wskazany przedmiot, gdzie był w konkretnym momencie i jak długo. Te wszystkie informacje pozwalają mieć ewidencje stale pod kontrolą.

moduł wypożyczenia - czytelna archiwizacja

Inteligentny system, który myśli za Ciebie

Proponujemy produkt, którego głównym zadaniem jest wsparcie codziennej pracy. Wierzymy, że nasze rozwiązanie pozwoli zaoszczędzić czas. Program jest intuicyjny i prosty w obsłudze. Wystarczy parę kliknięć, aby przedmiot wydać bądź przyjąć zwrot. Dodatkowo system pomaga wyeliminować ludzkie pomyłki. Zaawansowana znajomość komputera nie jest potrzebna.

Dowiedz się więcej

inteligentny system
Informacja o wypożyczonym sprzęcie jak na dłoni

Moduł Wypożyczenia to przejrzysty interfejs, a także wyszukiwarka, która sprawnie pomoże odnaleźć potrzebną rzecz. Operator w każdej chwili może sprawdzić gdzie dany przedmiot jest, u kogo oraz ile dni upłynęło od wydania. To nie wszystko - możesz również sprawdzić, jaki sprzęt został przekazany konkretnej osobie.

Dowiedz się więcej

Informacja o wypożyczonym sprzęcie
W ramach Modułu Wypożyczenia możesz ewidencjonować
Wypożycz klucz

klucze do pomieszczeń

Wypożycz samochód

samochody

Wypożycz narzędzia

narzędzia

Wypożycz sprzęt biurowy

sprzęt produkcyjny i biurowy

Wypożycz przedmioty na serwis

przedmioty wychodzące poza biuro np. na serwis

Wypożycz dodatkowe przedmioty

i wiele, wiele innych

Skontaktuj się z nami

Jak to wygląda w praktyce?

Ewidencja przedmiotów - moduł wypożyczeń Etatomierz 1

Ewidencja przedmiotów - moduł wypożyczeń Etatomierz 2

Zapanuj nad informacjami

Wyobraź sobie firmę, która posiada kilka samochodów. Żaden model nie jest przypisany do konkretnego pracownika. Osoba odpowiedzialna za pojazdy musi wiedzieć kto i na jak długo otrzymał jeden z nich. Zapanowanie nad ogółem informacji przy zastosowaniu tradycyjnych metod, może nie przynieść pożądanego rezultatu. W Module Wypożyczenia stworzysz listę wszystkich elementów floty, określisz rodzaj przedmiotu, nadasz mu nazwę i symbol. System daje również możliwość wskazania, do którego działu przypisany jest sprzęt. Na raporcie zobaczysz status - dostępny bądź wypożyczony.

Postaw na wygodę i funkcjonalność

Ręczne zapisywanie niesie za sobą ryzyko zagubienia listy. Plik Excel wciąż wymaga zaangażowania pracownika. Nie działa automatycznie, nie wychwyci ludzkiej pomyłki. Moduł Wypożyczenia na bieżąco prezentuje przedmioty, które są dostępne. Nie ma możliwości przypisania sprzętu użytkowanego przez innego pracownika.

Korzystaj z nowoczesnych narzędzi

Moduł Wypożyczenia to nowoczesna, automatyczna ewidencja przedmiotów. To także jasna i klarowna informacja o tym, kto w danej chwili sprawował pieczę nad sprzętem. Gdy otrzymasz mandat za przekroczenie prędkości, sprawdzenie która osoba w tym czasie prowadziła samochód zajmie Ci parę sekund. W zakładce Archiwum dokumentów znajdziesz interesujące Cie dane. Możesz odnaleźć informację, wpisując w wyszukiwarkę imię i nazwisko pracownika. Kolejną możliwością jest wyszukiwanie po parametrach przedmiotu.

Nie marnuj czasu

Firma tętni życiem. Spotkania, zebrania i szkolenia są codziennością. Klucze do sal konferencyjnych wędrują więc z rąk do rąk. Zdarza się, że ich odnalezienie wymaga zaangażowania nie tylko osoby odpowiedzialnej za ich wydanie. To marnowanie czasu i niepotrzebne nerwy. Proponujemy skorzystanie z breloków zbliżeniowych. Niewielkie urządzenie przypięte do pęku kluczy znacznie przyśpieszy procedurę wydania i zwrotu. Wystarczy przyłożyć brelok do czytnika, a w pojawiającym się na ekranie oknie zatwierdzić wypożyczenie bądź przyjęcie zwrotu. To naprawdę proste.

Oczekuj precyzyjnej odpowiedzi

Kontrolowanie kto w danej chwili ma przy sobie konkretną rzecz jest trudne. Wpisywanie się na listę to uciążliwa czynność. Papierowa ewidencja nie podpowie, który pracownik zabrał klucze i zapomniał zwrócić. Dokonując wypożyczenia, możesz określić, kiedy oczekujesz zwrotu. Dodatkowo w każdej chwili możesz sprawdzić, kto otrzymał sprzęt oraz kiedy upływa termin zwrotu. W sytuacji, gdy przedmiot zostanie zagubiony, również odnotujesz to w oprogramowaniu. Ciekawą opcją jest możliwość zwrotu z datą wsteczną. Taka funkcjonalność zda egzamin, gdy pracownicy zamienią się samochodami poza siedzibą firmy.

Zalety Modułu Wypożyczenia
Moduł wypożyczenia - informacja kto otrzymał sprzęt

system poinformuje Cię pod czyją opieką znajduje się sprzęt

Moduł wypożyczenia - od kiedy sprzęt jest wypożyczony

otrzymasz informację ile dni minęło od momentu wydania

Moduł wypożyczenia - na jak długo sprzęt zostanie wypożyczony

wydasz sprzęt na dany zakres czasu

Ewidencja sprzętu zgubionego

system da Tobie możliwość zaznaczenia w ewidencji sprzętu zagubionego

Ograniczenia w wypożyczeniach

program zablokuje możliwość wydania sprzętu osobie, która nie powinna go otrzymać

Skontaktuj się z nami
Nie możesz pamiętać o wszystkim

Opcja SMS przypomni Ci o konieczności zwrotu sprzętu. System automatycznie, bez ingerencji operatora roześle informacje o zbliżającym się lub przekroczonym terminie zwrotu sprzętu.

Dowiedz się więcej

moduł wypożyczenia - nie możesz pamiętać o wszystkim
Jeden produkt - tak wiele możliwości

Rozwiązanie, które proponujemy, wprowadza ład i porządek. Dodatkowo wyprzedzamy o krok Twoje oczekiwania, dając narzędzie posiadające opcje powiadomienia o konieczności zwrotu przedmiotu. Alert zostanie rozesłany automatycznie i poinformuje o zbliżającym się terminie zwrotu.

Moduł Wypożyczenia - wiele możliwości

Karta obiegowa

Karta obiegowa nazywana potocznie „obiegówką” jest dokumentem służącym do rozliczenia pracownika z wydanych przez firmę przedmiotów wspomagających wykonywanie obowiązków służbowych. Polskie prawo nie obliguje do stworzenia karty obiegowej. Próżno też szukać oficjalnego wzoru takiego dokumentu. W praktyce opisanie powierzonego mienia (np. telefonu służbowego, kluczy do pomieszczeń, narzędzi, firmowego samochodu, czy komputera), znacznie ułatwia proces rozliczania pracownika oraz pewność, że zwrócił powierzone mu mienie stanowiące własność pracodawcy.

karta obiegowa

W ramach Modułu Wypożyczenia stworzysz kartę obiegową najlepiej pasującą do standardów panujących w Twojej firmie

Sprzęt, który oddajesz pod opiekę pracownika, możesz dokładnie opisać. Moduł pozwala na przypisanie numeru seryjnego oraz wpisanie na listę poszczególnych elementów przedmiotu np. laptop i zasilacz, telefon komórkowy i zestaw słuchawkowy. Całą listę przekazanego mienia możesz wydrukować, aby pracownik potwierdził przyjęcie podpisem.

Zaplanuj rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie

(12) 378 95 37
Kontakt