Biosys Facebook Pixel

System dostępowy - kontrola dostępu

Rejestratory dla kontroli dostępu

System Kontroli Dostępu

Nasza propozycja to trzy rodzaje rozwiązań, odpowiadających na różne potrzeby

Nie lubimy ograniczeń. Chcemy dać naszym Klientom wybór oraz ofertę dostosowaną do potrzeb. Proponujemy rozwiązania kontroli dostępu, które zapewniają pełną gamę metod identyfikacji. Takie podejście gwarantuje nam pozycję lidera w systemach dostępowych. W naszej ofercie znajduje się powszechny już podział w kontroli dostępu na rozwiązania biometryczne oraz kartowe, jednak w każdym z tych obszarów poszerzyliśmy zakres specjalizacji.

Urządzenia dla systemu KD

Rozwiązania oparte o rejestratory zbliżeniowe

System kontroli dostępu z wykorzystaniem identyfikatorów występuje u nas jako system funkcjonujący z kartami zbliżeniowymi, brelokami czy maskowanymi identyfikatorami (np. wszytymi w uniform). W tej tradycyjnej formie wykorzystania systemu kontroli dostępu, użytkownik decyduje kiedy i gdzie użyta będzie karta (zbliżając ją do czytnika). Dodatkowo z powodzeniem wdrażamy systemy kontroli dostępu oparte o identyfikację dalekiego zasięgu. Oznacza to, że wyposażony w identyfikator użytkownik będzie lokalizowany zawsze, gdy znajdzie się w promieniu kilku metrów od czytników kontroli dostępu. Daje to ogromną swobodę użytkowania systemu kontroli dostępu, a jednocześnie pewną informację, o aktualnym stanie osobowym administrowanego obiektu.

Rozwiązania skupione na rejestratorach biometrycznych

Drugą gałęzią proponowanych urządzeń kontroli dostępu są urządzenia biometryczne. Oferujemy cały wachlarz różnorodnych opcji. W kontroli dostępu dajemy Tobie możliwość wykorzystywania identyfikacji odciskiem palca, biometrycznym wzorcem twarzy czy mieszanych metod rozpoznawania tożsamości, w których dodatkowo możemy wprowadzać zapis odcisku palca na karcie zbliżeniowej. Dostępne są także metody hybrydowe, łączące równocześnie różne typy identyfikacji.
Rozwiązania biometryczne w kontroli dostępu, to przede wszystkim duża wygoda dla użytkowników (znika kwestia zgubionej czy zapomnianej karty). Dodatkowo zastosowanie biometrii podnosi poziom bezpieczeństwa, poprzez eliminację sytuacji wymiany kart między użytkownikami.

Gwarancja i opieka serwisowa

Podobnie jak w przypadku urządzeń dla rejestracji czasu pracy, pozostajemy bezpośrednim dostawcą i gwarantem wdrażanych rozwiązań kontroli dostępu. W każdym momencie dostępne jest nasze wsparcie, w tym cała gama sprzętu zastępczego i elementów rozwijających nasze rozwiązania.

Dowiedź się więcej o systemach kontroli dostępu

Nasze doświadczone ekipy techników z powodzeniem wdrażały systemy kontroli dostępu w wielu miastach Polski.
Mamy sprawnie funkcjonujące systemy KD m.in. w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Lublinie, Łodzi i wielu innych.

Charakterystyka urządzeń kontroli dostępu

klasa szczelności IP65

Wysoka klasa szczelności – IP65. Możliwa praca na zewnątrz budynku również dla czytników biometrycznych

praca awaryjna terminali KD

Tryb pracy awaryjnej urządzeń systemu Kontroli Dostępu – alerty dla administratorów

zasilanie KD

Praca bez zasilania – wydajne rozwiązania podtrzymujące zasilanie

niskie zużycie prądu

Głowice podświetlane LED-owo. Praca w słabym oświetleniu, niskie zużycie prądu

informacja świetlna

Informacja świetlna i dźwiękowa przy identyfikacji

system p.poż.

Możliwość integracji z systemami pożarowymi

system alarmowy KD

Możliwość połączenia z systemami alarmowymi

sterowanie systemem KD z telefonu komórkowego

Opcja sterowania dowolnym elementem systemu kontroli dostępu: elektroniczne zamki w drzwiach, kołowroty, szlabany, bramy obrotowe, bramy wjazdowe, rolety i inne

bezpieczeństwo

Urządzenia montowane w systemie bezpiecznego okablowania – rozwiązanie antywłamaniowe/antysabotażowe

online, offline

Praca w trybie sieciowym lub offline

projekt

Ciekawa stylistyka, atrakcyjny design

Rejestracja Czasu Pracy PRO

Możliwość wykorzystania urządzeń kontroli dostępu do rejestracji czasu pracy

Kontrola Dostępu dopasowana do Twoich potrzeb

Rozwiązanie na które się zdecydujesz powinno być przede wszystkim funkcjonalne. Mamy dla Ciebie trzy kategorie urządzeń, dopasowane do potrzeb Twojej firmy.

Autonomiczne rejestratory kontroli dostępu. Kontrolery sieciowe serii BS-Access. Zaawansowana kontrola dostępu serii InBio-Secure.

Autonomiczna kontrola dostępu

Opcja BASIC

• zależy Ci aby kontrolować wejście do budynku;
• nie potrzebujesz generować raportu kontroli dostępu;
• wolisz nadawać uprawnienia bezpośrednio na urządzeniu;
• nie jest istotne kiedy dana osoba wchodziła do pomieszczenia;
• chciałbyś aby instalacja urządzenia była łatwa i nie zajmowała dużo czasu;
• decydując się na system kontroli dostępu sięgasz po rozwiązanie proste i w atrakcyjnej cenie.

Opcja BASIC jest doskonałym wyborem dla Klientów, który oczekują szczelnej kontroli wejścia do chronionej strefy. Najważniejsze jest nadanie uprawnień, natomiast szczegółowa wiedza np. w jakich godzinach dana osoba wchodziła do pomieszczenia schodzi na dalszy plan.

Dowiedz się więcej

Autonomiczna kontrola dostępu

System kontroli dostępu serii BS–ACCESS

Opcja STANDARD

• chcesz wiedzieć kto i kiedy wszedł do chronionej strefy;
• zależy Ci na prostym i intuicyjnym oprogramowaniu kontroli dostępu;
• oczekujesz klarownego raportu kontroli dostępu;
• zależy ci na zarządzaniu uprawnieniami z pozycji oprogramowania;
• oczekujesz systemu kontroli dostępu, który można połączyć z foto rejestracją;
• ważne jest dla Ciebie, aby urządzenie funkcjonowało również w trybie offline;
• preferujesz rozwiązanie dostosowane do prostego systemu kontroli dostępu dla pojedynczych przejść.

Opcja STANDARD to coś więcej niż monitorowanie wejścia poszczególnych osób na teren firmy. Dzięki prostemu oprogramowaniu zarządzanie uprawnieniami to kwestia kilku minut. Poza dostępem do pomieszczeń otrzymujemy szereg dodatkowych informacji.

Dowiedz się więcej

Kontrola Dostępu serii BS–ACCESS

System kontroli dostępu serii InBio Secure

Opcja PRO

• oczekujesz zaawansowanego oprogramowania;
kontrola dostępu powinna dać Ci wiedzę kto i kiedy dokonał rejestracji;
• chciałbyś automatycznie konfigurować i nadawać uprawnienia;
• zależy Ci na konfigurowaniu stref dostępu a także definiowaniu przedziałów czasowych w których pracownicy mają dostęp do pomieszczeń;
• oczekujesz szczelnego a jednocześnie intuicyjnego systemu kontroli dostępu – chcesz nadać pracownikowi uprawnienia do wejścia jedynie w dniach, w których ma rozpisany grafik;
• istotną kwestią jest dostosowanie systemu kontroli dostępu do Twojej firmy, poprzez tworzenie indywidualnych scenariuszy działania systemu;
• oczekujesz możliwości wygenerowania listy ewakuacyjnej;
• najlepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy jest połączenie systemu kontroli dostępu z rejestracją czasu pracy.

Wersja PRO znacznie rozszerza możliwości kontroli dostępu w ramach jednego systemu. Oprogramowanie stwarza możliwość otrzymania szczegółowych raportów, skonfigurowania niestandardowych uprawnień dla poszczególnych pracowników oraz dostosowanie systemu do funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej

Kontrola Dostępu serii InBio Secure

Kontrolery do kontroli dostępu

Katalog produktów

Autonomiczne urządzenie kontroli dostępu dla pracy w zmiennych warunkach temperaturowych

BS-AUTO-ID-S1

Najczęściej wybierany kontroler autonomiczny dla zastosowań wewnętrznych w prostej kontroli dostępu. Ze względu na możliwość pracy w skrajnych temperaturach (od minus 20 do plus 70 stopni), urządzenie może być wykorzystane w dowolnym miejscu z zapewnieniem jedynie zadaszenia. Identyfikacja kontroli dostępu może być realizowana kodem PIN lub identyfikatorem w postaci karty zbliżeniowej, breloka, naklejki itp. Całość obsługi prowadzona jest bezpośredni na urządzeniu. Nie jest wymagane podpięcie pod komputer czy oprogramowanie zarządzające. Powoduje to, że obsługa w kontroli dostępu sprowadza się do wgrania danego identyfikatora lub wprowadzenia hasła. Dużą zaletą jest wbudowana, nieulotna pamięć, dzięki czemu w przypadku przestoju w dostawie prądu, urządzenie po ponownym uruchomieniu wraca do wcześniejszych ustawień.

Dowiedz się więcej

kontroler dostępu - BS-AUTO-ID-S1

Wandaloodporne urządzenie autonomicznej kontroli dostępu do pracy w trudnych warunkach atmosferycznych

BS-AUTO-ID-S2-MET

Urządzenie autonomicznej kontroli dostępu dedykowane do pracy na zewnątrz budynku. Wyposażone w specjalną, wandaloodporną obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej, zapewnia bezpieczeństwo pracy systemu kontroli dostępu. Montaż urządzenia może być przeprowadzony niemal w każdym miejscu. Nie ma tu ograniczeń związanych z wilgotnością czy bezpośrednim działaniem warunków atmosferycznych w tym deszczu czy śniegu. Weryfikacja dostępu następuje za pomocą identyfikatora (karta, brelok, naklejka itp.) lub wprowadzenia kodu PIN. Ze względu na przeznaczenie urządzenia do użytkowania w podstawowych systemach kontroli dostępu, całość konfiguracji i zarządzania przeprowadzona jest bezpośrednio na terminalu. Przygotowanie infrastruktury pod montaż sprowadza się do udostępnienia gniazda zasilającego urządzenie kontroli dostępu. Za sprawą solidności wykonania, czytnik jest jednym z najpopularniejszych produktów w ofercie autonomicznej kontroli dostępu.

Dowiedz się więcej

kontroler dostępu - BS-AUTO-ID-S2-MET

Urządzenia wykorzystywane do podstawowej kontroli dostępu

BS-T RF2, BS-T RF5-TOUCH, BS-T RF6

Urządzenia wykorzystywane w systemach kontroli dostępu przede wszystkim do otwarcia drzwi. Dodatkowo odbicia zarejestrowane za pomocą czytnika, mogą dostarczyć wiedzę, kto i kiedy wszedł do pomieszczenia. Idealnie sprawdzają się wewnątrz budynku. Każdy z wymienionych rejestratorów kontroli dostępu, potwierdza poprawną weryfikację sygnałem świetlnym i dźwiękowym. Wszystkie urządzenia w tej kategorii, posiadają wbudowany port USB, co pozwala na pobranie zdarzeń bez infrastruktury sieciowej. Czytniki kontroli dostępu funkcjonują z zastosowaniem większości najbardziej popularnych częstotliwości odczytu (Mifare 13,56 MHz, Unique 125 kHz i inne). Są to urządzenia proste w obsłudze a jednocześnie dające wiele możliwości zastosowania w ramach podstawowego systemu kontroli dostępu. Różnorodność kształtów obudowy i wielkości wyświetlacza, to szansa na idealne dopasowanie czytnika kontroli dostępu do pomieszczenia chronionego.

Dowiedz się więcej

Urządzenia do kontroli dostępu

Biometryczny rejestrator kontroli dostępu

BS-BioT F7

Urządzenie kontroli dostępu z biometrycznej rodziny serii BS Access. Wyposażone jest w wyjątkowo trwałą i odporną na ścieranie obudowę, która zapewnia możliwość wieloletniej pracy w ramach systemu kontroli dostępu. Weryfikacja uprawnień jest możliwa za pomocą odcisku palca lub wprowadzenia kodu PIN. Urządzenie kontroli dostępu ze względu na podświetlaną klawiaturę, jest idealnym rozwiązaniem w miejscach zaciemnionych, korytarzach lub słabo oświetlonych pomieszczeniach. Dodatkowo do tego typu czytnika wykorzystywanego w kontroli dostępu, istnieje opcja podpięcia dzwonka. Rejestrator ten posiada wbudowany port USB, co pozwala na pobranie zarejestrowanych przez pracownika zdarzeń, również w trybie offline. Specjalnie zaprojektowany kształt rejestratora kontroli dostępu, pozwala na dużą dowolność w wyborze miejsca montażu. Jest to urządzenie idealnie sprawdzające się w podstawowych systemach kontroli dostępu, ze względu na prostotę użytkowania i estetyczny wygląd.

Dowiedz się więcej

Rejestrator kontroli dostępu BS-BioT F7

Rejestrator kontroli dostępu do zadań specjalnych

BS-BioT F2

Urządzenie kontroli dostępu przeznaczone do funkcjonowania na zewnątrz budynku. Posiada pełną klasę szczelności (IP65), która znacznie rozszerza możliwości zastosowania urządzenia w systemach kontroli dostępu. Czytnik wykonany został ze stali nierdzewnej, co czyni go niezwykle trwałym i odpornym na zniszczenia urządzeniem a także znacznie podnosi poziom bezpieczeństwa pracy systemu kontroli dostępu. Montaż rejestratora może być wykonany w prawie każdym miejscu, pozwalając na swobodę w projektowaniu systemu kontroli dostępu. Znikają ograniczenia związane z działaniem warunków atmosferycznych w tym deszczu i wysokich temperatur. Dodatkowo urządzenie wyposażone zostało w element ochraniający pryzmat odczytu linii papilarnych. Kontrola dostępu weryfikowana jest za pomocą karty zbliżeniowej i odcisku palca. Tego typu urządzenie ze względu na szeroki zakres funkcjonalności oraz atrakcyjny design jest popularnym wyborem w systemach kontroli dostępu.

Dowiedz się więcej

Czytnik kontroli dostępu BS-BioT F2

Urządzenia kontroli dostępu z kolorowym wyświetlaczem

BS-BioT TFT-600, BS-BioT TFT-900

Starannie zaprojektowane i atrakcyjne wizualnie urządzenia funkcjonujące w systemach kontroli dostępu. Czytniki wyposażone zostały w duży, czytelny i kolorowy wyświetlacz. Oba rejestratory kontroli dostępu, potwierdzają prawidłową weryfikację sygnałem świetlnym oraz dźwiękowym. Innowacyjny pryzmat odczytuje odcisk palca w czasie poniżej sekundy. Urządzenia posiadają wbudowany port USB, co pozwala na pobranie zdarzeń bez infrastruktury sieciowej. Rejestratory kontroli dostępu funkcjonują z zastosowaniem większości najbardziej popularnych częstotliwości odczytu (Mifare, Unique i inne), istnieje również możliwość zastosowania kodu PIN. Urządzenia mogą być wyposażone w wbudowaną baterię, co pozwala na dużą swobodę w projektowaniu kontroli dostępu. Dodatkowo rejestrator BS-BioT TFT-900 wyposażony jest w kamerę, która pozwala lepiej kontrolować nadane uprawnienia w ramach systemu kontroli dostępu.

Dowiedz się więcej

Urządzenia KD z kolorowym wyświetlaczem

Systemy kontroli w Twoim mieście

Zaplanuj rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

12 378 95 37
Kontakt