Biosys Facebook Pixel

Rejestrator czasu pracy

Nasza oferta to urządzenia w pełni kompatybilne z innowacyjnym oprogramowaniem.

Nasza oferta

Oferujemy tradycyjne urządzenia zbliżeniowe (na karty, breloki, maskowane chipy) jak również terminale biometryczne. Możemy dostarczyć Twojej firmie rejestratory z identyfikacją odciskiem palca, biometrycznym wzorcem twarzy oraz z użyciem technologii dalekiego zasięgu, dzięki czemu odczyt identyfikatora następuje nawet z kilku metrów. Różne urządzenia mogą być łączone w ramach jednego systemu. Jako bezpośredni dostawca możemy gwarantować pełną kompatybilność.
Jeżeli rozwiązania tradycyjne są niewystarczające, zaproponujemy terminale interaktywne. Dzięki temu system rejestracji czasu pracy pozwoli na współprace z pracownikiem, dając mu możliwość zgłaszania absencji, wglądu w e-grafik czy sprawdzenia aktualnego wymiaru urlopowego. Rejestrator interaktywny poinformuje pracownika o zbliżającym się terminie badań, przekaże wiadomość z kadr i pozwoli na wnioskowanie o odbiór nadpracowanych godzin. Po więcej informacji nt. terminali interaktywnych zapraszamy do działu: „coś więcej niż rejestracja”.

Naszym Klientom oferujemy kompletną usługę wdrożenia systemu. Jesteśmy dostawcą zarówno oprogramowania jak i wszelkich pozostałych elementów. W najczęściej spotykanym wariancie systemowym będą to urządzenia rejestrujące, identyfikatory, elementy zasilające, właściwe okablowanie oraz inne akcesoria dodatkowe. BioSys to bezpośredni dostawca. Całość systemu jest przygotowywana przez nas. Na każdym etapie współpracy pozostajemy dla Ciebie bezpośrednim gwarantem i wsparciem serwisowym.

Rejestrowanie czasu pracy - charakterystyka urządzeń

pro eko

Urządzenia pro-eko - niski pobór prądu, tryb czuwania, wygaszanie ekranu.

rejestrator czasu pracy sterowanie otwarciem drzwi

Urządzenia na kartę zbliżeniową, odcisk palca, biometrię twarzy; w ofercie również urządzenia, pozwalające na rejestracją każdą z wymienionych metod równocześnie.

rejestrator czasu pracy bezpieczeństwo danych

Opcja stosowania zasilania awaryjnego.

rejestrator czasu pracy opcja wifi

BioSys, bezpośredni dostawca – świadczymy serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny, zawsze dostępny mamy kompatybilny sprzęt zastępczy.

rejestrator czasu pracy sterowanie otwarciem drzwi

Możliwość sterowania otwarciem drzwi.

rejestrator czasu pracy bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo danych – spełniamy wymagania ochrony danych osobowych w tym rozporządzenie RODO.

rejestrator czasu pracy opcja wifi

Komunikacja TCP/IP. Opcja Wifi.

rejestrator czasu pracy zarządzanie zdalne

Zarządzanie urządzeniami zdalnie z dowolnego PC lub na terminalu.

rejestrator czasu pracy certyfikaty

Cerytfikaty – CE, FCC, RoHs.

rejestrator czasu pracy prostota użytkowania

Prostota rejestracji – wystarczy przyłożyć kartę lub palec, system resztę zrobi za nas.

rejestrator czasu pracy potwierdzenie odbicia

Poprawne/niepoprawne odbicie sygnalizowane użytkownikowi świetlnie i dźwiękowo.

rejestrator czasu pracy tryb offline

Opcja pracy offline, pamięć liczona w setkach tysięcy odbić (wbudowane wyjście USB dla pracy poza siecią).

Jak działa rejestracja czasu pracy w praktyce?

Metoda tradycyjna

1. Pracownik wybiera za pomocą klawisza funkcyjnego określoną czynność.

2. Po oznaczeniu na ekranie rejestratora odpowiedniej opcji, potwierdza wybór przyłożeniem karty lub palca do czytnika.

3. Każde rozpoczęcie zdarzenia specjalnego musi być wybrane odpowiednim klawiszem np. wyjście w czasie pracy, przerwa, wyjście służbowe.

4. Zakończenie zdarzenia specjalnego pracownik również potwierdza wyborem odpowiedniego klawisza.

5. Osoba dokonująca rejestracji otrzymuje świetlne i dźwiękowe potwierdzenie prawidłowo zarejestrowanego zdarzenia.

Metoda BioSys

1. Pracownik rejestrując zdarzenie przykłada kartę bądź palec do czytnika.

2. Pracownik otrzymuje świetlne i dźwiękowe potwierdzenie prawidłowo zarejestrowanego zdarzenia.


Zalety rozwiązania

- szybkość i wygoda; 

- brak konieczności wybierania statusu na urządzeniu;

- wyjścia na przerwę czy też inny rodzaj wyjścia w czasie pracy identyfikowany jest w pełni przez system;

- automatyczna weryfikacja - wystarczy tylko przyłożyć kartę;

- intuicyjność - brak konieczności szkolenia pracowników z obsługi terminala; 

- ograniczenie błędów w systemie przy wybieraniu statusów;

- system sam rozpoznaje, które odbicie jest początkiem, końcem pracy, a które przerwą czy wyjściem służbowym.

Katalog produktów - rejestratory czasu pracy

rejestratory na karę zbliżeniową, odcisk palca lub geometrię twarzy

Najczęsciej wybierany rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe dla małych i średnich przedsiębiorstw

BS-BioT RF2

Popularny rejestrator czasu pracy wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Ze względu na wydajny procesor idealnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie następuje duże natężenie rejestracji . Dlatego wykorzystanie terminala dla rejestracji nawet kilkudziesięciu osób, pozwoli na sprawne i szybkie działanie. Rejestrator wyposażony jest w czytnik kart zbliżeniowych oraz odczyt kodu PIN. Możliwe jest zastosowanie większości z popularnych częstotliwości odczytu (Mifare, Unique i inne). Rejestrator czasu pracy BS-T RF2 pracuje zarówno w trybie online, gdzie zarejestrowane dane mogą być dostępne w każdej chwili dla operatora, jak i w trybie poza sieciowym. Dzięki wbudowanemu portowi USB rejestrator pozwoli na zebranie danych bez koniecznej infrastruktury sieciowej. Wystarczy jedynie dowolny nośnik (np. pendrive), by korzystać z rejestratora również w lokalizacjach, w których wykorzystanie infrastruktury sieciowej nie jest możliwe. Jak każdy z rejestratorów na karty zbliżeniowe z oferty BioSys, terminal pozwala również na sterowanie otwarciem drzwi, identyfikując uprawnionych użytkowników

Dowiedz się więcej

BS-BioT RF2 - rejestrator czasu pracy na kartę zbliżeniową

Rejestrator czasu pracy dla zaawansowaych rozwiązań z opcją wi-fi

BS-T RF6

BS-T RF6 wysokiej klasy, następca cieszącego się popularnością terminala BS-T RF3. Wykorzystywany wszędzie tam, gdzie konieczne jest prowadzenie ewidencji czasu pracy przy występowaniu różnych aktywności pracownika w ramach systemu RCP. Urządzenie posiada więcej funkcjonalności niż jego poprzednik. Płyta główna została unowocześniona, co w rezultacie zwiększa komfort pracy. Rejestrator pozwoli na zarejestrowanie do 8 typów aktywności, zwanych potocznie zdarzeniami systemu rejestracji czasu pracy. Dzięki dedykowanemu interfejsowi możliwe będzie rejestrowanie przykładowo: wyjść służbowych, delegacji, przerw, wyjść prywatnych, przerw na papierosa itp. Kolorowy wyświetlacz i punktowe podświetlenie zdarzeń rejestratora to dodatkowy atut, przesądzający o praktycznym stosowaniu rejestratora w przedsiębiorstwie. Podobnie jak w przypadku wcześniej szych rejestratorów, możliwe jest wykorzystanie kart zbliżeniowych czy rejestracji kodem PIN, jak również praca w trybie offline. Ważną cechą jest dostępność wersji z wbudowanym Wi-fi, co w szczególności sprawdzi się wszędzie tam, gdzie prowadzenie okablowania zaburza estetykę wnętrza i utrudnia montaż w gotowej już przestrzeni pracy. Podobnie jak wcześniej opisane modele, rejestrator może również sterować otwarciem drzwi, dając dostęp uprawnionym użytkownikom.

Dowiedz się więcej

RF6.png

Biometryczny rejestrator czasu pracy, z dodatkowym czytnikiem kart zbliżeniowych

BS-BioT 5000T

Rejestrator czasu BS-BioT 5000T to kolejne urządzenie biometryczne w naszej ofercie. Terminal stanowi ofertę pośrednią między zaawansowanymi rejestratorami biometrycznymi a podstawową wersją. Częsty wybór wśród małych i średnich przedsiębiorstw. Rejestrator pozwala na oznaczenie dodatkowych zdarzeń systemu RCP takich jak: wyjście prywatne, wyjście służbowe czy różnego rodzaju przerwy. Wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz, który informuje użytkownika o aktualnie rejestrowanym statusie. Dużą zaletą jest możliwość skorzystania z aż trzech wariantów rejestracji. Obok identyfikacji odciskiem palca, rejestrator oferuje nam również opcję PIN oraz odczyt karty zbliżeniowej. Dzięki temu w przypadku osób posiadających trudności w rejestracji biometrycznej, pozostaje nam alternatywa w postaci tradycyjnej karty zbliżeniowej. Podobnie jak urządzenia kartowe, rejestrator wyposażony jest w wyjście USB, co pozwoli również na pracę offline.

Dowiedz się więcej

BS-BioT 5000T - rejestrator czasu pracy odcisk palca i karty zbliżeniowe

Rejestrator biometryczny klasy premium. Najszybszy odczyt linii papilarnych, najwyższa czułość pryzmatu

BS-BioT TFT600

Rejestrator BS-BioT TFT600 to jedno z najlepszych urządzeń w swojej klasie. Terminal zaliczany jest do klasy premium wśród urządzeń biometrycznych. Rejestrator przede wszystkim cechuje niespotykana dotychczas prędkość odczytu, gdzie identyfikacja odciskiem palca jest szybsza nawet niż w przypadku karty zbliżeniowej (poniżej sekundy). Dodatkowym atutem rejestratora jest bardzo czuły skaner odcisku palca. Nawet osoby posiadające zniszczone dłonie, często mogą rejestrować się na urządzeniu. Podobnie jak terminal kartowy BS-T RF6, rejestrator pozwoli na wybór nawet 8 typów aktywności pracownika np. wyjść służbowych, przerw, wyjść prywatnych, przerw na papierosa czy innych. W przypadku rejestracji tradycyjnej terminal wyróżnia się intuicyjnym interfejsem. Wprowadzony jest podział - przycisk do wyboru rozpoczęcia zdarzenia (np. praca start) umieszczony jest po lewej stronie ekranu, przycisk do zakończenia zdarzenia (np. praca koniec) znajduję się po prawej. Opis wybranego zdarzenia widoczny jest na ekranie. Wprowadzony podział pozwala w znacznym stopniu wyeliminować popełniane błędy. Rejestrator posiada również wszystkie cechy występujące w niższych modelach w tym: port USB, sterowanie otwarciem drzwi, alternatywną rejestrację kartą lub PIN-em. W ofercie dostępna jest również wersja z wbudowanym Wifi.

Dowiedz się więcej

Rejestrator czasu pracyl BioT-TFT600

Solidny i starannie wykonany rejestrator z wysoką klasą szczelności (IP65)

BS-BioT ZEW-21-OLED

Jeszcze jeden rejestrator z serii premium w naszej ofercie zapewniający najwyższe standardy ewidencji czasu pracy. Urządzenie pozwala na weryfikację odciskiem palca, kartą zbliżeniową lub kodem PIN. Ekran OLED pozwala na użycie urządzenia jako rejestratora czasu pracy. Świetnie sprawdzi się w firmach produkcyjnych, szczelna obudowa chroni przed pyłem, osadem oraz innymi sypkimi zbrudzeniami. Rejestrator jest odporny na wilgoć, a także niesprzyjające warunki atmosferyczne. Czytnik może zostać zamontowany na zewnątrz i pracować w niskich (nawet -20°C) oraz wysokich temperaturach (do 50°C). Terminal dopuszcza możliwość oznaczenia dwóch typów zdarzeń RCP: rozpoczęcia i zakończenia pracy oraz przerwy w ciągu dnia, aby jeszcze łatwiej rejestrować czas pracy.

Dowiedz się więcej

OLED.png
Rejestrator BioSys

Poznaj także nasz przejrzysty system rejestracji czasu pracy w zakładce "Jak działa System RCP". Jeśli interesuje Cię jak działa ewidencja czasu pracy zdalnej z systemem BioSys, przejdź do naszego wpisu blogowego "Ewidencjonowanie czasu pracy zadanej pracownika", gdzie na ten temat przeczytasz więcej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o rejestratorach czasu pracy?

Zapytaj naszego specjalistę

(12) 378 95 37
Kontakt