Biosys Facebook Pixel

Urządzenia z serii BS-T-FOTO5

Opcja detekcji maseczki i pomiaru temperatury

Środa, 10 listopada 2021

Efektywna detekcja twarzy na czas pandemii

Poznaj funkcjonalności nowoczesnych czytników RCP i KD

detekcja-maseczki-rejestrator.png

Systemy Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu to przede wszystkim nowoczesne oprogramowanie, które wspiera przedsiębiorstwa w sprawnym ewidencjonowaniu i rozliczaniu przepracowanych godzin.

W większości przypadków system RCP zbudowany jest z dwóch kluczowych elementów: aplikacji oraz czytników na których dokonywana jest rejestracja czy identyfikacja pracowników.

Oferta BioSys od jakiegoś czasu jest bogatsza o innowacyjny i atrakcyjny wizualnie rejestrator czasu pracy z kamerą. Urządzenia z serii BS-T-FOTO5 to wiele możliwości konfiguracji. Sprawdzi się doskonale jako rejestrator czasu pracy jak i kontroler dostępu.

Oprócz standardowych funkcji takich jak różnorodne metody rejestracji zdarzeń, rejestrator BS-T-FOTO5 wyposażony jest w cechy, które pomogą zadbać o bezpieczeństwo w czasie pandemii.

Po odpowiedniej konfiguracji rejestrator będzie kontrolował osoby unikające zasłaniania ust i nosa. W ofercie dostępny jest model ze specjalną nakładką mierzącą temperaturę. Dzięki temu mamy szansę zauważyć pracowników z prawdopodobnie wyższą temperaturą i odpowiednio zareagować.
Zobacz inne