Biosys Facebook Pixel

Zwolnienie lekarskie online (e-ZLA)

Obsługa plików e-ZLA w ramach systemu Etatomierz

Zwolnienia chorobowe w formie elektronicznej

Od grudnia 2018 roku lekarze wystawiają zwolnienia wyłącznie w formie elektronicznej. Zmiany w przepisach mają przede wszystkim ułatwić pracę kadry medycznej, ale to również korzyści dla przedsiębiorców. BioSys wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, rozszerzył działanie systemu Etatomierz . W ramach aplikacji dostępny jest Importer plików e-ZLA, dzięki któremu operator od ręki załaduje absencje.

Nowa funkcjonalność w Etatomierzu - plik e-ZLA

Opcja importu pliku e-ZLA

Nowa funkcjonalność w systemie Etatomierz

Import elektronicznych zwolnień lekarskich w systemie Etatomierz
Eksport pliku z platformy ZUS

Eksport pliku e-ZLA z platformy ZUS PUE

Import do systemu Etatomierz

Import absencji do systemu Etatomierz

Weryfikacja zaczytanych informacji

Weryfikacja systemowa zaimportowanych danych

Aktualizacja informacji w aplikacji

Zaktualizowanie informacji w aplikacji oraz Platformie WEB-Pracownik

Najważniejsze cechy nowej funkcjonalności
Weryfikacja zaczytanych informacji

Automatyzacja z możliwością modyfikacji zaimportowanych danych.

11

Czytelne komunikaty systemowe. Aplikacja informuje co należy poprawić w profilu pracownika, aby właściwie dodać nieobecność.

spersonalizowane raporty KD

Indywidualne uprawnienia dla operatorów. Możliwość ograniczenia dostępu do importera lub usunięcie funkcjonalności z dedykowanego konta.

Czuwamy nad realizacją pracy

Oznaczenie zaimportowanych absencji. Aplikacja wyróżni kolorem nieobecności zaimportowane z pliku e-ZLA.

Narzędzie do kierowania zespołem

Konfiguracja importera według własnych preferencji. Możliwość filtrowania absencji po zaimportowanym rekordzie, zaznaczenia wszystkich nieobecności do przypisania lub wybranych.

RCP uruchomienie- nowoczesnienia kadrowego ikona

Opcja ręcznego dodawania absencji. System zastąpi wprowadzone wcześniej dane, nieobecnościami z pliku lub oznaczy jako "przetworzone".

Skontaktuj się z nami

Etatomierz zmienia się na lepsze

System Rejestracji Czasu Pracy Etatomierz został wyposażony w nową funkcjonalność. Możliwość importu zwolnień chorobowych z platformy ZUS PUE przyśpiesza proces wprowadzania nieobecności. Dzięki automatyzacji ryzyko pomyłek jest ograniczone a dodatkowo w razie niepowodzenia system podpowie gdzie należy uzupełnić dane (np. numer PESEL pracownika).

Dowiedz się więcej

Nowa funkcjonalność w Etatomierzu

Automatyzacja i czytelne komunikaty

Zadaniem operatora jest wyeksportowanie pliku z platformy ZUS PUE, a następnie zaczytanie go do systemu. Aplikacja automatycznie przypisze absencje. Operator nie musi obawiać się pomyłki – jeżeli z jakiegoś powodu nie uda się dodać nieobecności, Etatomierz podpowie dlaczego. Poprawnie dodane nieobecności zostaną zaktualizowane w grafiku pracownika, będą od razu widoczne w Platformie WEB-Pracownik, na raporcie czasu pracy oraz szybkiej liście obecności.

Dodatkowo system oznaczy kolorem nieobecności dodane automatycznie. Operator ma także możliwość stworzenia notatki, która będzie wyświetlać się w aplikacji.

Dowiedz się więcej

Automatyzacja importera

Różne uprawnienia dla operatorów

System Etatomierz to elastyczne narzędzie, którego głównym zadaniem jest ułatwienie codziennej pracy. Aplikacja pozwala nadać różne uprawnienia poszczególnym operatorom. Możesz ograniczyć dostęp do importu plików e-ZLA lub sprawić, że ikona importera będzie niewidoczna dla osób, które nie potrzebują z niej korzystać.

Dowiedz się więcej

Uprawnienia dla operatorów

Sam zadecyduj jak system będzie pracował

Jedną z cech systemu Etatomierz, którą szczególnie lubimy jest możliwość dostosowania funkcjonalności do indywidualnych preferencji. Również w przypadku importu nieobecności z platformy ZUS PUE, zadbaliśmy aby tak było. Możesz modyfikować okres obowiązywania nieobecności oraz ich rodzaje. Istnieje opcja ręcznego dodania, a także usunięcia zaimportowanych absencji. Zaznaczenie pojedynczych nieobecności do importu to nie problem. Aplikacja pozwala także filtrować zaimportowane absencje. Etatomierz zrobi za Ciebie wiele ale tylko w granicach, które sam mu wyznaczysz.

Zaplanuj rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie

(12) 378 95 37
Kontakt