Biosys Facebook Pixel

System kontroli wartowników - urządzenie do odbijania punktów

System kontroli stróżów i wartowników

System kontroli stróżów i wartowników został stworzony z myślą o dokładnym i rzetelnym udokumentowaniu pobytu pracowników w oznaczonych miejscach. Zadaniem systemu jest również pilnowanie czujności osób odpowiedzialnych za nadzór i ochronę mienia. System Kontroli Stróżów i Wartowników doskonale sprawdzi się w firmach, gdzie pojawia się stałe przemieszczenie osób oraz nadzór w porach nocnych.

Zatrudniając strażnika czy też stróża często napotykamy problem egzekwowania jakości pracy tych pracowników. Zdarza się że nie mamy pewności, że osoba która powinna pilnować i dbać o nasze interesy, właściwie wywiązuje się ze swoich obowiązków. Chcielibyśmy móc to sprawdzić i kontrolować. Jednak bez odpowiedniego zaplecza technicznego wydaje się to bardzo trudne do realizacji. 


Wyjściem z sytuacji jest odpowiedni system kontroli pracowników ochrony. Nasze rozwiązanie umożliwia skuteczne rozliczanie pracowników ochrony, dając odpowiedź na pytanie kto i kiedy patrolował określone rejony. Możemy określić dokładną trasę, jaką poruszać się powinien strażnik i skutecznie to egzekwować. 

Dowiedz się więcej

Jak działa system kontroli pracy pracowników ochrony?

Nasz system po wstępnej konfiguracji nie wymaga praktycznie obsługi ze strony pracowników. W każdym momencie możemy wygenerować czytelny raport i określić rzetelność pracy wybranego strażnika, bądź określonej grupy. Daje to pełną przejrzystość uczciwości pracy każdego z pracowników ochrony. Wprowadzenie systemu kontroli strażników zdecydowanie podnosi bezpieczeństwo firmy, dając potwierdzenie odbytego w wyznaczonym terminie patrolu z uwzględnieniem określonej wcześniej trasy. Nasze rozwiązania funkcjonują zarówno w małych jak i dużych przedsiębiorstwach, wszędzie tam gdzie kluczową kwestią jest bezpieczeństwo.

Integracja systemów

01

Konfiguracja

W oprogramowaniu do kontroli pracy pracowników ochrony konfigurujemy trasę patrolu, zgodnie z którą w trakcie obchodu strażnik rejestruje swoją obecność w punktach kontrolnych.

02

Rejestracja

Pracownik rejestruje obecność za pośrednictwem bezprzewodowego urządzenia, poprzez zbliżenie czytnika do punktu kontrolnego. Sama identyfikacja zajmuje zaledwie kilka sekund. Takie czynności  strażnik wykonuje przez całą swoją służbę, w cyklicznych ustalonych z góry przez nas odstępach czasu.

03

Kontrola

W każdej chwili możesz sprawdzić czy strażnik poruszał się właściwą trasa, czy wykonywał swoją pracę należycie, kiedy i ile razy realizował patrol oraz czas realizacji patrolu.

Dowiedz się więcej

Skontaktuj się z nami

System kontroli stróżów i wartowników - urządzenie BS-GC200 /BS-GC200 LED

System kontroli stróżów i wartowników cieszy się dużą popularnością wśród naszych Klientów. Zależy nam, aby oferta firmy zawsze była atrakcyjna oraz systematycznie odświeżana. W związku z tym urządzenie rejestrujące zostało zastąpione unowocześnioną wersją. Rejestrator BS-GC200LCD jest wyposażony w trwałą obudowę oraz wydajny akumulator. Czytnik po naładowaniu zarejestruje około 180 000 zdarzeń. Oczywiście za każdym razem, gdy operator podpina urządzenie do komputera, aby pobrać informacje, jednocześnie je ładuje.

Dowiedz się więcej

urzadzenie-czytnik-straznik.png

Zestaw do kontroli strażników, stróżów i wartowników - rejestrator BS-GC200 /BS-GC200 LED

urzadzenie-czytnik.png

Urządzenie BS-GC200
lub BS-GC200LCD

etui-pokrowiec-skorzany.png

Pokrowiec skórzany

kabel-transmisyjny-usb-ladowarka.png

Kabel transmisyjny USB-USM mini
+ ładowarka USB

zestaw 4

Identyfikator strażnika (10
szt.)

zestaw 5

Identyfikator miejsca (10 szt.)

zesatw 6

Oprogramowanie
i instrukcja obsługi

System kontroli stróżów i wartowników - urządzenie BS-GC300OLED

Najnowszy model urządzenia do kontroli pracowników ochrony jest mniejszy i poręczny. Czytnik wyposażono w solidną obudowę i kolorowy wyświetlacz OLED. Na ekranie użytkownik zobaczy datę, godzinę, stan naładowania akumulatora oraz liczbę zdarzeń. Nowością jest jeszcze jedna forma komunikacji – rejestrator może łączyć się z komputerem bezprzewodowo. Ułatwieniem w codziennej pracy z urządzeniem jest odczyt punktu kontrolnego bez konieczności naciskania przycisku – wystarczy jednie zbliżyć. Czytnik posiada wysoką klasę szczelności IP67.

straznik-bs-gc300led.png

Zestaw do kontroli strażników, stróżów i wartowników - rejestrator BS-GC300OLED

straznik-urzadzenie-bs-gc300led.png

Urządzenie BS-GC300OLCD

kabel-transmisyjny-usb-ladowarka-urzadzenie-bs-gc300.png

Ładowarka USB

kabel USB magnetyczny-urzadzenie bs-gc300.png

Kabel USB magnetyczny

zestaw 4

Identyfikator strażnika (10
szt.)

zestaw 5

Bezdotykowy punkt kontrolny (10
szt.)

zesatw 6

Oprogramowanie
i instrukcja obsługi

Sprawdź ile możesz zyskać

laptop PC

Możesz pobrać wszystkie dane o pracy pracowników na komputer PC.

ikona 2

Raporty pracy możesz eksportować do formatu MS Exel.

Rozwój

Program pozwoli Ci stworzyć raporty z wyszczególnieniem tras i punktów kontrolnych wszystkich strażników jednocześnie.

ikona 4

Wygenerowany raport możesz wydrukować z poziomu programu.

ikona 5

Jesteś w stanie wykrywać nieprawidłowości w pracy strażnika.

ikona 6

Otrzymujesz możliwość tworzenia raportów pracy poszczególnych strażników.

Skontaktuj się z nami

Zaplanuj rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Kontroluj pracę pracowników ochrony w swojej firmie

(12) 378 95 37
Kontakt