Biosys Facebook Pixel

Zabezpieczenia biometryczne

Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami, przygotowanymi dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw

SKD – System Kontroli Dostępu

Nasz produkt to integracja z systemem przeciwpożarowym, automatyczne generowanie list obecności na wypadek zagrożenia oraz alerty informujące o zdarzeniu, które nie powinno mieć miejsca, czego przykładem może być nieautoryzowane otwarcie drzwi.

Myśląc o bezpieczeństwie w swojej firmie, nie skupiasz się jedynie na kontroli wejść i z wyjść z budynku. Równie istotny jest czas przebywania w danym pomieszczeniu,
informacja kto i w jakim czasie próbował dostać się do miejsca, w którym nie powinien gościć. Kontrola Dostępu to system uszczelniający dostęp
do Twojej firmy, lecz to nie wszystko co możemy zaproponować.


Czytaj więcej

Biometryczna kontrola dostępu jako rozwiązanie dla każdego nowoczesnego przedsiębiorstwa

Wśród naszych rozwiązań szczególnym zainteresowaniem cieszy się czytnik linii papilarnych. Kontrola dostępu dzięki niemu staje się jeszcze bardziej precyzyjna i bezpieczna. To zupełnie nowoczesny środek, który sprawdzi się w każdym przedsiębiorstwie nastawionym na rozwój. Możliwość wykorzystania zaawansowanej technologii sprawia, że we wszelkie miejsca szczególnie chronione w Twoim biznesie nie przedostaną się osoby do tego nieuprawnione. Czytniki biometryczne w kontroli dostępu powodują, że do określonych pomieszczeń dostęp mają tylko pracownicy do nich przypisani. To jednak nie tylko sposób na kontrolowanie ruchu w firmie, lecz przede wszystkim idealne rozwiązanie na rejestrowanie czasu pracy personelu. Odbicie osoby zatrudnionej w czytniku sprawia, że wszelkie dane, m.in. miejsce, czas i data są dostępne w systemie. W każdej chwili możesz zweryfikować, czy dany pracownik stawił się na swoim stanowisku pracy o wyznaczonej godzinie. Jednocześnie masz okazję do kontrolowania godzin opuszczenia stanowiska, a także czasu przerw czy przepustek. To sposób na maksymalizację wydajności Twojego personelu. Z doświadczenia wiemy, że biometryczna kontrola dostępu może stanowić również sposób motywacji osób zatrudnionych. Świadomość kontroli oddziałuje bowiem na zachowanie personelu.

Jednak prezentowane przez nas rozwiązanie jest świetną inwestycją także z innych powodów, a mianowicie stanowi ochronę przed włamaniem oraz przedostaniem się tajemnicy firmy do osób niepowołanych. Biometryczna kontrola dostępu to zatem sposób na ochronę swoich interesów, zarówno w niewielkich, jak i dużych przedsiębiorstwach. Gdy w danym miejscu dojdzie do nadużyć, masz bowiem możliwość sprawdzenia, kto przebywał w określonym pomieszczeniu. Warto zdecydować się na takie środki ostrożności, szczególnie gdy Twój zakład jest naprawdę duży. Dzięki temu możesz zaoszczędzić na personelu, zamiast tego postawić jedynie na jedną firmę kontrolującą obiekt.


Kontrola dostępu - header

Mały biznes to...

mały krok do wielkiej zmiany!

Rozwój to ciągła zmiana. Budując sukces swojej firmy, chcesz skupiać się tylko na tym co naprawdę istotne. Nie masz czasu myśleć o zabezpieczeniu wejścia do pomieszczeń, ciągłych problemach z kluczami, które są gubione albo się o nich zapomina. Dlatego też stworzyliśmy rozwiązanie, które dostosuje się do Twoich potrzeb i nadąży za Twoimi decyzjami.

czytnik odcisków palca i kart RFID - RF 1200
Kontrola dostępu - Easy - ikona produktu

Kontrola dostępu biometryczna Easy

Korzystanie z nowych technologii to dzisiaj nie obowiązek lecz przywilej! Biometryczne zabezpieczenia dostarczą Ci na najwyższy stopień bezpieczeństwa przy kontrolowaniu dostępu do stref w Twojej firmie. Możesz zastosować zamek na odcisk palca w oparciu o identyfikację linii papilarnych lub urządzenie do weryfikacji rysów twarzy. Co więcej! Możesz w jednym systemie łączyć różne metody weryfikacji, nie tylko biometryczne. Połącz zamki na odcisk palca z rejestratorami rysów twarzy, a w strefach, gdzie nie są wymagane najwyższe standardy bezpieczeństwa – tradycyjne metody zbliżeniowe. Oferujemy oprogramowanie w wielu wersjach Easy, Pro, … Jesteśmy otwarci na propozycje i dostosowujemy się indywidualnie do Twoich potrzeb.

Dowiedz się więcej

Określ swoje potrzeby

nadanie uprawnień KD - kłódka

Nadanie uprawnień

miejsce przebywania pracownika

Wiedza gdzie pracownik przebywa w danym momencie

eliminacja kluczy

Eliminacja kluczy

weryfikacja odciskiem palca

Weryfikacja za pomocją karty lub odcisku palca

Sprawdź ile możesz zyskać

wiedza, gdzie jest pracownik

Gdy w biurze toczą się ważne rozmowy, wiedza gdzie w danym momencie znajduje się konkretny pracownik może być na wagę złota.

Identyfikator KD - karta zbliżeniowa

Zastąpienie kluczy elektronicznym czytnikiem to wygoda i funkcjonalność. Znika problem zagubienia bądź zapominania kluczy.

System RCP strażnikiem dla ludzkich pomyłek

Są takie miejsca w firmie do których nie wszyscy pracownicy powinni mieć dostęp. Tradycyjnymi metodami trudno jest egzekwować przestrzeganie zakazów. Kontrola Dostępu daje możliwość nadawania uprawnień poszczególnym pracownikom.

uprawnienia kontroli dostępu

Ty decydujesz kto będzie mógł wejść do pomieszczenia i w jakich godzinach.

Rozwój

Wygenerowany raport da Ci wiedzę kto ostatni odpuścił pokój, który z pracowników próbował otworzyć drzwi po godzinach pracy a także ile razy w ciągu dnia pracownik opuścił biuro.

zapisanie informacji

Nie musisz całkowicie eliminować kluczy, aby wprowadzić ład i wiedzieć komu zostały one przekazane. Nasze oprogramowanie daje możliwość prowadzenia elektronicznej ewidencji wypożyczonych przedmiotów.

odcisk palca w weryfikacji biometrycznej

Kontrola Dostępu powszechnie kojarzy się z odbijaniem karty. Możesz pójść o krok dalej i skorzystać z czytników biometrycznych.

Skontaktuj się z nami

Moduły dodatkowe

Web

Moduł Web to platforma informacyjna dla pracowników. Moduł umożliwia każdemu pracownikowi, wgląd we własny raport czasu pracy oraz przypisany grafik z pozycji przeglądarki internetowej. Dzięki temu, pracownik na bieżąco kontroluje zarówno godziny nadliczbowe jak i braki do obowiązującej normy.

Wypożyczenia

Misją Modułu wypożyczenia jest ułatwienie pracy. Elektroniczna ewidencja przedmiotów to oszczędność czasu. Szybko zlokalizujesz sprzęt, nawet gdy korzysta z niego duża liczba pracowników.

Rozwiązania mobilne

Mobilny system rejestracji czasu pracy, to rozwiązanie przeznaczone dla firm, których pracownicy wykonują pracę w oddziałach terenowych. Dzięki zastosowaniu wydajnej baterii oraz funkcjonalnej walizki umożliwi ewidencję w miejscach, gdzie zastosowanie standardowych rozwiązań nie jest możliwe.

Goście

Moduł pozwala zorganizować wizytę gościa w firmie, sprawnie zrealizować proces nadania uprawnień dla osoby odwiedzającej. Ponad to, produkt daje możliwość stworzenia ewidencji osób odwiedzających firmę, w zdefiniowanym przedziale czasowym.

Foto

System foto-rejestracji to połączenie tradycyjnej metody kontroli czasu pracy, z nowoczesnym monitoringiem CCTV. Idea systemu opiera się na połączeniu rejestratora czasu pracy z kamerą IP. Foto-rejestracja to alternatywa dla rejestratorów biometrycznych, które ze 100% pewnością pozwalają stwierdzić, czy rejestracji czasu wejścia/wyjścia w rzeczywistości dokonała kontrolowana osoba.

Powiadomienia

Moduł notyfikacji pozwala wysyłać informacje z działu kadr do pracowników. Może to być prośba o zgłoszenie się w celu podpisania dokumentów, przypomnienie o zbliżających się badaniach okresowych, szkoleniu BHP oraz innych zdarzeniach dowolnie zdefiniowanych przez autora.

Zaawansowane rozwiązania

Zaplanuj rozwiązanie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb

Dowiedz się jak możemy pomóc Twojej firmie

(12) 378 95 37
Kontakt