Biosys Facebook Pixel

Dowiedź się jak funkcjonuje nasza firma

Informacje o BioSys

Poznaj nas lepiej

Pozwól, że opowiemy Ci o naszej firmie.

BioSys to polski producent systemów Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu. Rozwiązania proponowane przez firmę są autorskimi projektami funkcjonującymi zarówno w korporacjach jak również w mniejszych przedsiębiorstwach. Nasz produkt w zależności od Twoich potrzeb może być rozwiązaniem standardowym, gotowym do wdrożenia zaraz po złożeniu zamówienia. Jeżeli jednak oczekujesz systemu specjalnie zaprojektowanego, dajemy Ci możliwość indywidualnego dostosowania produktu do Twoich założeń. Zależy nam na długofalowej współpracy z Klientem, dlatego też projekty firmy są dopasowane do potrzeb przyszłych użytkowników. Staramy się wciąż rozwijać i udoskonalać nasze produkty. Nasze flagowe systemy cechuje elastyczność i szeroki wachlarz modułów dodatkowych, które czynią rozwiązanie najlepszym z dostępnych na rynku. Systemy Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu funkcjonują w małych oraz dużych firmach.

Team BioSys

Wierzymy, że siłą BioSys jest gra zespołowa, a każde kolejne wyzwanie oznacza współdziałanie.

Na sukces naszej firmy pracuje kadra specjalistów, realizująca projekty w strukturze poszczególnych działów:

team

01

Dział Wdrożeń

Dział opieki serwisowej

02

Dział Handlowy

Dział handlowy

03

Dział Techniczny

3

Dowiedz się więcej

01

Dział Marketingu

Dział marketingu

02

Dział Programistyczny

Dział programistyczny

03

Dział Rozwoju Produktu i Integracji z Syst. Zewn.

Dział integracji

Dowiedz się więcej

Polityka firmy BioSys

Cele, obowiązki, wizja

Nasza firma cały czas się rozwija, z pasją pracujemy na pozycję lidera na rynku. Naszym celem jest być marką kojarzoną z otwartością na Klienta i ofertą opartą na innowacyjnych rozwiązaniach. Pragniemy ulepszać nasze działania aby cały proces realizacji projektu był w pełni satysfakcjonujący dla odbiorcy.

Wielką siłą naszej firmy są ludzie. To ich pasja i zaangażowanie budują zaufanie zleceniodawców i sukces. Dbamy więc o to aby nasi współpracownicy czuli się bezpiecznie w swoim miejscu pracy. Doceniamy zaangażowanie i twórcze działanie.

Filozofia naszej firmy opiera się na trzech filarach:

01

Najlepszych rozwiązaniach produktowych

produkt

Nasze rozwiązania są autorskimi projektami. Produkt BioSys w zależności od  potrzeb Klienta, może być rozwiązaniem tradycyjnym, natychmiast gotowym do wdrożenia. Z dumą prezentujemy również system specjalnie zaprojektowany,  precyzyjnie dostosowany do oczekiwań przedsiębiorstwa. Zaangażowanie poszczególnych działów w naszej firmie w tworzenie i rozwój najlepszego na rynku oprogramowania, pozwala nam mieć pewność, że rozwiązanie w pełni usatysfakcjonuje przyszłego użytkownika. Naszym celem jest bycie wciąż o krok przez konkurencją. Flagowe produkty BioSys wciąż są aktualizowane i dostosowywane chociażby do zmain w prawie. Działania inżynierów i programistów z Działu Programistycznego, Rozwoju Produktu, Integracji z Systemami Zewnętrznymi oraz Technicznego; mają na celu sprostać nawet najbardziej skomplikowanym i wymagającym konceptom.

02

Stawianiu potrzeb Klienta na pierwszym miejscu

klient

Proponujemy usługi charakteryzujące się najwyższą jakością, ponieważ naszym zasadniczym celem jest zadowolenie naszych Klientów. Działania naszej kadry mają na celu sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom. Oferujemy najlepsze rozwiązania dbając o najdrobniejsze szczegóły. Systematycznie weryfikujemy również poziom zadowolenia z naszych wdrożeń, co daje nam możliwość podnoszenie jakości oraz satysfakcji Klienta.

Najczęściej pierwszym kontaktem Klientów z naszą firmą jest wysłanie zapytania ofertowego do Działu Handlowego. To tutaj doświadczeni sprzedawcy prowadzą rozmowy z oferentem w celu sprecyzowania jego potrzeb. Zależy nam aby nasi Klienci w pełni rozumieli, czym jest nasz system i dlaczego warto wdrożyć rozwiązanie oferowane przez Biosys. Nad ułatwieniem przyswojenia tej wiedzy czuwa Dział Marketingu, który opracowuje katalogi, ulotki oraz specyfikacje produktowe. Końcowym etapem realizacji przedsięwzięcia jest praca Działu Wdrożeń nad sprawnym wdrożeniem systemu i oddaniem go w ręce użytkowników. 

Dbamy o to aby współpraca z Klientem nie kończyła się wraz z wystawieniem faktury. Jako jedyna firma w Polsce, oferujemy bezpłatny okres powdrożeniowej opieki serwisowej. Na nasze produkty obwiązuje gwarancja. W ramach wsparcia systemu funkcjonuje platforma zgłoszeń serwisowych a z Klientami, którzy oczekują więcej  podpisujemy umowy wsparcia.

03

Budowaniu kadry wykwalifikowanych i utalentowanych specjalistów

kadra

Osiągniecie sukcesu nie jest łatwe. Prężnie rozwijająca się firma potrzebuje w swoim zespole ludzi, którzy będą dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem. Doceniamy pracowników z ambicjami, dając im narzędzia do osiągania wspólnych sukcesów,  stawiamy na grę zespołową i zgodną współprace. Zdecydowana większość naszych specjalistów ma wyższe wykształcenie a tych, którzy dopiero je zdobywają wspieramy chociażby poprzez zapewnienie elastycznych godzin pracy .

Dowiedz się więcej

Portfolio

Nasi Klienci

k1

Inglot

k2a

Greenpoint

k3a

Żywiec Zdrój

k4a

Terravita

k5a

Baxter

k6

Dako

k7

Toyota

k8

Narodowy Bank Polski

K9

Orlen Oil

k10

ZUS

4

Piekarnia Pod Telegrafem

k12

Fakro

k13

Hotel Arłamów

k14

FAF Polska

k15

Ikea

k11

Subway

k17

ING Bank Śląski

k18

Johnson Controls

5

Uniwersytet Jagielloński

7

Vistal Stocznia Gdynia

Zapoznaj się

Z naszą ofertą


Moduły dodatkowe

Moduł foto

Moduł goście

moduł powiadomienia

Moduł web

Nasze rozwiązania