Biosys Facebook Pixel

Rozliczenie produkcji

Wsparcie procesu zarządzania zadaniami

Rozliczanie czynności dla Produkcji jest rozwiązaniem wspomagającym kontrolę czasu pracy nad zleceniami

Jesteśmy liderem w produkcji systemów Rejestracji Czasu Pracy. Nie chcemy jednak na tym poprzestać. Wykorzystujemy nasze doświadczenie do tworzenia nowych produktów. System rozliczania czynności dla Produkcji - Time Tracking, to kolejny krok w stronę rozszerzenia systemu RCP. Produkt, który zaprojektowaliśmy powstał na bazie współpracy z dużymi firmami produkcyjnymi. Słuchając naszych Klientów, znając ich potrzeby oraz oczekiwania stworzyliśmy system, który z dumą prezentujemy. Rozwiązanie zaproponowane przez nas, to nowoczesne i funkcjonalne narzędzie, które poprzez wygenerowane zestawienia, da odpowiedź nie tylko na pytanie ile czasu pracownik spędził w pracy, ale również jak dużo czasu poświęcił na wykonanie powierzonego mu zadania. Jeżeli zdecydujesz się połączyć system rozliczania zleceń i projektów z oprogramowaniem RCP, to poza rozliczeniem czasu pracy, będziesz również w stanie lepiej nim zarządzać.
To co jest ważne dla właściwego prowadzenia Twojej firmy, to porównanie czasu technologicznego z rzeczywistym, porównywanie efektywności poszczególnych pracowników przy realizacji podobnych zleceń, a także wskazanie tzw. "wąskiego gardła" produkcji.Czytaj więcej

Program do kontroli produkcji pomoże Ci zachować wydajność w Twojej firmie

Na rynku znajdziesz wiele rozwiązań, które rzekomo mają być złotym środkiem na rozliczanie produkcji. W rzeczywistości często okazują się mało wydajne i błędne. Mając to na uwadze, chcieliśmy stworzyć rozwiązanie, które okaże się nie tylko praktyczne, lecz także wspierające działanie Twojego biznesu. Z tego względu nasz program do kontroli produkcji wraz z systemem rejestracji czasu pracy pomogą Ci zachować wysoką wydajność w Twojej firmie. Co ważne, nasza propozycja jest idealna zarówno jeśli prowadzisz niewielką działalność, jak i duży zakład produkcyjny.

Wszelkie procesy produkcyjne muszą być w sposób przemyślany ułożone przez planistów. To jednak tylko jedna strona medalu, drugą natomiast jest rozliczenie produkcji z realizacji planu. Ten aspekt jest szczególnie ważny z uwagi na terminowość dostarczania wyrobów do klientów. Podpisane kontrakty zwykle nie mogą być przekroczone, a wszelkie przestoje generują potężne koszty i kary finansowe. Nasz program do firmy produkcyjnej sprawi, że wykonywane zadania przez pracowników będziesz mieć pod kontrolą. W dowolnej chwili zweryfikujesz m.in. czy wszystkie Twoje maszyny są wydajnie wykorzystywane. Mamy świadomość, że choćby jednodniowy przestój wiąże się z pewnymi stratami finansowymi. Dlatego nasz program sprawi, że w każdej chwili będziesz mógł monitorować działania pracowników, a także ingerować w sytuacjach kryzysowych. Program dla firmy produkcyjnej zapewni Ci zatem komfort oraz poczucie bezpieczeństwa, że wszystkie zadania przebiegają zgodnie z założeniami.

Rozliczanie produkcji za pomocą programu Time Tracking będzie łatwe i skuteczne. W każdej chwili możesz mieć bowiem wgląd w poszczególne procesy. Przejrzyste dane wskażą Ci, które maszyny pracują zgodnie z harmonogramem, a które mają przestój. To jednak nie wszystko. Otrzymasz również wszelkie informacje na temat swoich pracowników. Uzyskasz dane wskazujące na to, ile czasu pracownik poświęcił na powierzone zadanie. Co ważne, masz możliwość zlecania obowiązków oraz przypisywania do nich osób odpowiedzialnych za realizację. Dzięki temu zyskasz pewność, że zadanie na pewno zostanie wykonane. Plusem korzystania programu jest możliwość poznania rzeczywistego czasu produkcji maszyny. Co więcej, istnieje opcja porównywania wydajności pracowników.

Dlaczego warto zainwestować w program do rozliczania produkcji Time Tracking?

Program do kontroli produkcji z naszej oferty Time Tracking to poszerzenie rozwiązań proponowanych przez naszą firmę, a dokładnie systemu RCP. Zdecydowanie warto zdecydować się na takie ulepszenie. Jedną z korzyści jest możliwość zarządzania czasem przeznaczanym na realizację zadań przez pracowników produkcyjnych. Jak wiadomo, każdy czas to pieniądz. Dlatego jako doświadczony producent rozwiązań dla biznesu proponujemy program, który pozwoli Ci w sposób kompleksowy zadbać o interesy w firmie. Za sprawą rozwiniętego i przemyślanego programu możesz z dowolnego miejsca na ziemi kontrolować postępy swojego personelu, zarządzać wszelkimi zadaniami oraz sprawdzać ich postęp. Rozliczenie produkcji staje się zatem proste, a Ty bez względu na czas i miejsce możesz trzymać rękę na pulsie.

Nasz system jest doskonały dla firm, w których wszelkie zadania dokonują się wedle pewnych projektów oraz zleceń produkcyjnych. Dzięki temu zyskujesz pewność, że rozlokowujesz osoby, które mają się zająć daną częścią produkcji, a w przypadku braku jej sprawności, doskonale wiesz, kogo jest odpowiedzialny za wszelkie niepowodzenia czy przestoje. To również sposób motywacji pracowników, którzy wiedzą, co mają robić w ramach godzin pracy. W ten sposób efektywnie wykorzystujesz swój personel, a także maksymalizujesz swoje zyski. Wiesz bowiem, że osoby zatrudnione nie spędzają czasu na wykonywaniu mniej ważnych obowiązków, a cała produkcja funkcjonuje na najwyższych obrotach, zapewniając terminowość oraz zwiększając zyski.

Program do rozliczania produkcji to jednak nie tylko sposób na kontrolowanie osób pracujących, lecz przede wszystkim rzetelne źródło informacji faktycznej pracy maszyn, czasu poświęcanego na określone zadanie, a zatem i możliwość lepszego szacowania go w przyszłości. Wybór takich rozwiązań to inwestycja w wydajność firmy, a także doskonały sposób na zwiększanie zysków oraz minimalizowanie kosztów. Przekonaj się, dlaczego jeszcze warto zdecydować się na nasz program — skontaktuj się z nami!

Dla pracodawcy to ważne, aby mieć kontrolę nad czasem

nie tylko dlatego, że czas to pieniądz. Wiemy, że do rozwoju firmy niezbędna jest wiedza dotycząca funkcjonowania pracowników oraz tego jak szybko są w stanie realizować swoje obowiązki. Również gdy każdego dnia wyglądają one inaczej. System, o którym pragniemy Ci opowiedzieć, dedykowany jest dla każdego przedsiębiorstwa, w którym praca odbywa się w ramach konkretnych zadań - w formie projektów czy też zleceń produkcyjnych.

Użytkownikami systemu są między innymi

firmy produkcyjne

Firmy produkcyjne

firmy usługowe

Firmy usługowe w tym biura projektowe

firmy logistyczne

Centra logistyczne

miejsca powstawania kosztów

Firmy, gdzie występują Miejsca Powstawania Kosztów lub Wirtualne Strefy Pracy

Aplikacja da Ci odpowiedź na następujące pytania

czas wykonania zlecenia

Jaki czas został poświęcony przez pracowników na powierzone im zadania?

wydajność pracowników

Jak prezentuje się wydajność pracy poszczególnych osób?

postęp zadań

Jak wygląda postęp w realizacji aktywnych zleceń i projektów?

porównanie czasu

Jak porównać czas technologiczny z rzeczywistym?

Nastaw się na więcej. Poznaj możliwości naszego produktu w ramach integracji z systemami zewnętrznymi

System Rejestracji czynności dla Produkcji (Time Tracking), został zaprojektowany w odpowiedzi na potrzebę uporządkowania złożonego oraz rozległego procesu produkcyjnego. W związku z tym, że produkcja najczęściej angażuje dużą liczbę pracowników oraz zróżnicowane czynności, kluczową kwestią jest organizacja pracy, a także jej skuteczne planowanie. Rozwiązanie, które wdrożymy aby poprawić funkcjonowanie firmy, powinno opierać się na kompleksowym działaniu. W odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów proponujemy integracje z programami typu ERP oraz MES.

Integracja polega na wymianie informacji między różnymi programami, oznacza to, że najważniejsze kwestie są spójnym zbiorem danych dla całego przedsiębiorstwa.

Zyskaj więcej czasu

Żadne z wdrożonych w Twojej firmie rozwiązań nie jest przypadkowe. Ich zadaniem jest wspomagać pracę i wspierać pracownika w codziennych obowiązkach. Integracja pozwala zaczytać zlecenia wprowadzone do systemu ERP, oznacza to, że osoba pracująca na systemie zadaniowym nie musi rozpisywać ich raz jeszcze.

Dowiedz się więcej

system zadaniowy zyskaj więcej czasu

Spójność danych

Aplikacje typu ERP, pomagają zintegrować procesy zachodzące w firmie. Tworzą ogromną bazę danych, z której mogą korzystać wszyscy. Warto połączyć istniejący potencjał z systemem wspierającym procesy produkcyjne. Informacje raz wprowadzone do głównego systemu, zostaną w niezmienionej formie zaaplikowane do systemu zadaniowego. Oznacza to pełną spójność danych i ograniczenie możliwości popełnienia błędów.

Dowiedz się więcej

system zadaniowy spójność danych

Wymiana obustronna lub jednokierunkowa

To Ty określasz na jakich zasadach będzie opierać się wymiana danych. Integrację możemy przygotować jako usługę jednokierunkową - przepływ informacji z systemów zewnętrznych do BioSys. Proces możemy również rozszerzyć tak, by w ramach integracji z jednej strony zaczytać dane do programu zadaniowego, dokonać pomiaru czasu i obliczeń, a na koniec gotowe, wzbogacone dane przekazać zwrotnie do programów typu MES, ERP czy innych. Tego typu integracja będzie kolejnym krokiem ku jeszcze szybszemu i sprawniejszemu przepływowi danych w obrębie przedsiębiorstwa.

Dowiedz się więcej

system zadaniowy wymiana informacji

Integracja to pełne dopasowanie do Twoich potrzeb

Integracja z systemem zewnętrznym to zawsze wdrożenie indywidualne. Słuchamy oczekiwań naszych Klientów, a następnie specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie opracowują najlepsze rozwiązanie. To przyszły użytkownik określa zakres oraz sposób wymiany informacji. Na przestrzeni lat przeprowadziliśmy kilkadziesiąt integracji z systemami: CDN Optima, SAP, Enova, WF-Gang, Gratyfikant, Symfonia, TETA i innymi. Wierzymy, że możemy dokonać jeszcze więcej.

System rozliczania zleceń i projektów - Time Tracking występuje w dwóch wersjach. W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań, proponujemy metodę tradycyjną opartą o rejestrator i czytnik kodów kreskowych, bądź innowacyjne rozwiązanie funkcjonujące z urządzeniem typu All-in-one.

Dopasuj produkt do swoich potrzeb.

System rozliczania zleceń i projektów funkcjonuje w dwóch wersjach. Wybierz wariant, który najbardziej pasuje do Twojej firmy.
system zadaniowy terminal pos System w oparciu o terminale dotykowe

Chcesz dowiedzieć się więcej o systemie rozliczania zleceń i projektów
(Time Tracking)?

Zapytaj naszego specjalistę!

(12) 378 95 37
Kontakt