Biosys Facebook Pixel

Kontrola dostępu – poznaj urządzenia BioSys!

Nowoczesne kontrolery dostępu dla Twojej firmy!

Wtorek, 3 września 2019

Kontrola dostępu – poznaj urządzenia BioSys!

kontrola dostępu

O kontroli dostępu pisaliśmy już nie raz na tym blogu. W wielu zakładach pracy tego typu system jest właściwie niezbędny. Jego zadaniem jest ochrona mienia firmy, a także jej pracowników. Dziś skupimy się jednak na kontrolerach dostępu – urządzeniach, dzięki którym system sprawnie efektywnie działa. W BioSys oferujemy szeroką gamę kontrolerów o zróżnicowanych funkcjach. Wśród nich coś dla siebie znajdzie każde przedsiębiorstwo. Poznaj bliżej naszą ofertę!


Podstawowa kontrola dostępu

Nie w każdym miejscu pracy potrzebny jest kontroler kontroli dostępu o najwyższej funkcjonalności. W wielu miejscach znakomicie sprawdzają się wersje podstawowe. Jeśli w Twoim zakładzie pracy potrzebujesz urządzenia, które przede wszystkim posłuży od otwierania drzwi, zwłaszcza tych wewnątrz budynku, to świetnie w tej roli sprawdzą się modele BS-T RF2, BS – T RF5 – TOUCH oraz BS-T RF6. Gwarantują one podstawową kontrolę dostępu, zarejestrują, kto i kiedy wszedł do pomieszczenia. Występują w wielu wersjach. Ich nowoczesny design idealnie pasuje do każdego biura.

Kontrola dostępu odporna na różnice temperatur

Z kolei tym firmom, gdzie panują zmienne warunki termiczne np. w chłodniach czy na produkcjach, polecamy model kontrolera BS – AUTO – ID S1. Został on wyposażony w standardową funkcjonalność, polecany jest przede wszystkim do kontroli dostępu drzwi wewnętrznych. Jego główną zaletą jest odporność na wysokie i niskie temperatury. Urządzenie działa sprawnie w temperaturach od -20 do +70 stopni.

Zewnętrzny kontroler dostępu

Jeśli natomiast potrzebujecie zainstalować system kontroli dostępu na zewnątrz budynku, to wybierzcie kontroler BS-AUTO-ID-S2-MET, który jest odporny na działanie warunków atmosferycznych. Do tego posiada właściwości wandaloodporne, które uchronią go przed zniszczeniem przez osoby trzecie. Urządzenie wyprodukowano z odpornej na uszkodzenia stali nierdzewnej, która gwarantuje jego długą żywotność.

Biometryczna kontrola dostępu

W miejscach, gdzie konieczna jest bardziej wnikliwa kontrola dostępu, warto zainstalować system biometryczny, czyli na odcisk palca. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że do zabezpieczonych wnętrz nie przedrze się osoba niepożądana.

Kontrola dostępu najwyższej jakości

Tam, gdzie potrzebny jest system kontroli dostępu na najwyższym poziomie, warto zainstalować rejestrator BS-BioT F2. To urządzenie dedykowane do instalacji na zewnątrz budynku. Czytniki wykonano z odpornych, wytrzymałych materiałów, Weryfikacja następuje dwuetapowo, za pomocą czytnika linii papilarnych oraz karty zbliżeniowej. Przez takie zabezpieczenia trudno się przebić. Sprzęt sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczny jest najwyższy poziom bezpieczeństwa.


Zobacz inne