Biosys Facebook Pixel

Urządzenie dla systemu Kontroli Dostępu

Bramka uchylna BS-BRUS1

Środa, 9 grudnia 2020

Kolejna pozycja w katalogu Hardware dla KD

Nowość w ofercie

bramka-uchylna-urzadzenie-kontrola.png

Przedstawiamy kolejne urządzenie przeznaczone dla systemu Kontroli Dostępu – bramkę uchylną BS-BRUS1.

W systemach Kontroli Dostępu  zastosowanie bramki uchylnej ma charakter wspomagają blokadę mechaniczną (czyli np. kołowrót). Jest świetnym rozwiązaniem w miejscach gdzie pojawiają się wózki – dziecięce oraz inwalidzkie.

Jak działa bramka uchylna?

Zasadna działania jest podobna do funkcjonowania blokady mechanicznej . Użytkownik, aby uzyskać zgodę na przejście lub przejazd przykłada kartę do czytnika. Po poprawnej weryfikacji ramię bramki automatycznie otwiera się. Po ustalonym przez operatora czasie, bramka ponownie blokuje przejście. Istnieje także możliwość zastosowania przycisku otwarcia, czyli takiego elementu, który zezwoli na wejście osobie nie posiadającej uprawnień. Kontrolę nad wpuszczaniem na chroniony teren dostawców lub gości może sprawować np. ochroniarz.

Należy pamiętać, że montaż bramki uchylnej rekomendowany jest w budynkach, gdzie ścisła kontrola ruchu osobowego nie jest wymagana. Po otwarciu ramienia bramki możliwe jest przejście kilku osób.

Tematy ochrony obiektów oraz kontrola nad ruchem osób na terenie firmy są wśród naszych Klientów coraz popularniejsze. Widzimy, że Kontrola Dostępu budzi coraz większe zainteresowanie przedsiębiorców, dlatego też staramy się wciąż rozwijać nasze systemy. Wprowadzamy nowości i udoskonalamy już istniejące funkcje. Zapraszamy do śledzenia naszej aktywności w mediach społecznościowych. Publikujemy na Facebooku oraz Instagramie i to tam najczęściej chwalimy się najświeższymi rozwiązaniami z zakresu Rejestracji Czasu Pracy i Kontroli Dostępu
Zobacz inne