Biosys Facebook Pixel

Nowoczesna Kontrola Dostępu

Gdziekolwiek jesteś, kontroluj bezpieczeństwo w swojej firmie

Piątek, 31 stycznia 2020

Notyfikacje w systemie KD

Otrzymuj automatyczne wiadomości o nieprzewidzianym zdarzeniu

komputer-telefon-zegar-wiadomosci.png

Właśnie trwa okres ferii zimowych. Krótka przerwa w zawodowych obowiązkach to idealny czas na naładowanie baterii na resztę roku.  

Przypominamy, że korzystanie z innowacyjnych rozwiązań w zakresie rejestracji czasu pracy oraz kontroli dostępu, to możliwość kontrolowania sytuacji w firmie również na urlopie. 

W ramach systemu Kontroli Dostępu funkcjonuje Moduł Notyfikacji. To cecha aplikacji wspierająca zarządzanie bezpieczeństwem w budynku. Gwarantuje ciągłość działania systemu KD. Administrator programu zostaje niezwłocznie poinformowany o nieoczekiwanym zdarzeniu, np. braku zasilania i otwarciu drzwi. Daje to szansę na szybką reakcję osoby odpowiedzialnej za bezpieczeństwo.

Operator w zależności od swoich potrzeb wybiera, która treść ma zostać rozesłana. Możliwe jest wskazanie formy wiadomości – sms lub e-mail. Oznacza to, że gdziekolwiek się znajdujesz, możesz otrzymać komunikat, na którym Ci zależy oraz zareagować. 

Więcej informacji o Systemie KD znajdziesz w artykule Zaawansowana Kontrola Dostępu, zapraszamy do lektury. Zachęcamy także do śledzenia nas na Facebooku!Zobacz inne