Biosys Facebook Pixel

Kontrola dostępu wspierana kamerami CCTV

Bezpieczeństwo w firmie

Wtorek, 3 lutego 2015

Grunt to bezpieczeństwo

Security camera CCTV - kamera klasy CCTV

Bezpieczeństwo jest niezwykle ważne w naszym życiu, dlatego mamy drzwi wyposażone w zamki, samochody zabezpieczone są alarmem, a dostęp do konta bankowego możliwy jest poprzez wprowadzenie PIN-u. Bezpieczeństwo jest fundamentem, dzięki niemu mamy komfort w życiu, później możemy zająć się realizowanie innych potrzeb, związanych z naszymi marzeniami.

Również jest to pierwsze działanie, jakie wykonuje firma, dla której pojęcie „kontroli dostępu” jest często priorytetem, w zależności od branży, którą ona reprezentuje. Jest to tak naprawdę dodatkowy punkt, który wspomaga systemy ochrony mienia, a nie wymaga zatrudnienia przeszkolonego pracownika. Wszystko odbywa się automatycznie, a dodatkowo mamy także pewność, że żadne dane nie przedostaną się poza mury firmy, a osoby trzecie nie mogą bezkarnie wejść na teren przedsiębiorstwa. Kontrola dostępu daje wiele możliwości, dzięki niej można ochronić sieć przed niepożądanym oprogramowaniem.

Często w strefie chronionej znajduje się wiele urządzeń, a odpowiedni system jest w stanie je zabezpieczyć. System elektronicznej kontroli jest na tyle nowoczesny, że żadna nieupoważniona osoba nie może wejść do firmy. Ponadto dodatkowym atutem tego systemu jest możliwość rejestrowania oraz rozliczania czasu pracy konkretnych pracowników.

Dzięki niemu można podnieść bezpieczeństwo także w szkołach, co jest bardzo ważne dla rodziców, którzy rano mają pewność, że ich pociechom nie stanie się krzywda, kiedy nie mają ich pod bezpośrednią kontrolą. Znika w ten sposób problem dealerów, a także wagarów(dzieci nie mają opuszczać szkoły poza wyznaczonymi godzinami.


Zobacz inne