Baza wiedzy o produktach i usługach

Znajdź potrzebne informacje!

Rejestracja czasu pracy, kontrola dostępu i inne produkty BioSys

Co można znaleźć w bazie wiedzy?

Baza wiedzy jest miejscem, gdzie pokazujemy nasze rozwiązania techniczne (sprzętowe) i elementy związane z naszym oprogramowaniem Etatomierz. Specjalnie na potrzeby często zadawanych pytań powstała strona FAQ. Materiały w naszej bazie podzieliliśmy na działy, aby dać możliwość przejrzystego zaprezentowania tych informacji. Jeśli jakiś temat jest ważny dla Ciebie i chciałbyś dowiedzieć się więcej, wówczas zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami

Dowiedz się więcej

zarowka_3

Rejestratory

Rejestratory czasu pracy

W tym dziale opisujemy funkcjonowanie rejestratorów czasu pracy. Kontrola czasu pracy jest niezbędna w każdej firmie, a u nas znajdziesz rozwiązanie przygotowane specjalnie dla Ciebie. W artykułach znajdziesz informacje o wykorzystywanych metodach weryfikacji, a w doborze odpowiedniego rozwiązania pomoże Ci nasz specjalista.

Dowiedz się więcej

czas pracy

Karty zbliżeniowe

Identyfikatory dla systemów RCP i KD

Potrzebujesz kart zbliżeniowych z nadrukiem do systemu kontroli dostępu? A może identyfikator dla pracownika dla rejestracji czasu pracy? W ofercie posiadamy również systemowy czytnik kart zbliżeniowych dla Administratora Twojego systemu. Sprawdź, co Ci możemy zaoferować!

Dowiedz się więcej

karty zbliżeniowe RFID UHF UNIQUE mifare

Zasilacze

Zasilanie impulsowe i buforowe dla systemu Etatomierz

Każdy System KD oraz System RCP musi posiadać odpowiednie zasilanie 12V DC. W naszej ofercie posiadamy pełne rozwiązania zasilania i dobieramy je w zależności od wykorzystywanego systemu. W prostych systemach RCP zwykle wystarcza forma impulsowa. System kontroli dostępu będzie wymagał zasilania buforowego, które podtrzyma zabezpieczenia dostępu do firmy na wypadek awarii zasilania 230V. Z kolei Mini UPS jest często wykorzystywany w systemach mobilnych RCP.

Dowiedz się więcej

zasilanie 230V

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Nasz specjalista czeka na Twoje pytania!

(12) 378 95 37
Kontakt