DIY w systemach rejestracji czasu pracy

Proste urządzenie DIY dla Systemu RCP

Niedziela, 16 listopada 2014

Nowości w rejestracji czasu pracy

System RCP "na biurko"

Mamy przyjemność poinformować, że nasza firma oddaje do dyspozycji jeden z najprostszych, ale jednocześnie najskuteczniejszych zestawów RCP (Rejestracji Czasu Pracy), a mianowicie „DIY” (Do li Yourself), który wspiera w dużym stopniu ewidencję czasu pracy pracowników. Nie jest to jedyna funkcja, jaką posiada to narzędzie, bowiem za jego pomocą pracodawcy są w stanie obliczyć wynagrodzenia w całej firmie.

Wyróżnia go jednak tak naprawdę jedna, niezwykle ważna opcja. Pozwala on samodzielnie wdrażać system w każdym przedsiębiorstwie. Podłączenie jest bardzo proste, ponieważ wystarczy jedynie wpiąć kabel komunikacyjny do gniazda USB naszego komputera, a jeśli chodzi o instalację, to przebiega ona zupełnie bezproblemowo. Instalator wymaga tylko potwierdzenia wpisanych już właściwych opcji.

Załączony na obrazku model jest w stanie funkcjonować w sposób zupełnie autonomiczny, dzięki ulokowaniu go w miejscu ogólnodostępnym, przy wejściu do firmy, czyli może to być np. portiernia, recepcja. Nawet nie ma konieczności, aby znajdował się tam komputer. W tym procederze bierze udział standardowy zasilacz kostkowy, który podłączany jest do gniazdka o mocy 230V.

Istnieje również możliwość, aby zasilanie odbywało się bezpośrednio z USB komputera, co umożliwia pracę z urządzeniem w trybie on-line. Rejestrator, który Państwo widzą tak naprawdę jako jedyny pozwala w tak wygodny sposób łączyć się z komputerem. Kolejnym z udogodnień jest wykorzystanie komunikatów głosowych przy próbie wejścia do budynku. To jednak nie wszystko. Rejestrator umożliwia korzystającemu pracownikowi w przystępny sposób zaznaczyć zdarzenie, które chce zarejestrować, a odbywa się to poprzez naciśnięcie jednego z dwóch przycisków.

Sieciowe modele rejestratorów

Jeśli opisywane rozwiązanie to za mało, to zapraszamy do strony z przykładowymi urządzeniami - rejestratory czasu pracy. Urządzenia montowane na ścianie mają znacznie większe możliwości. O szczegóły aktualnej oferty zapytaj naszego handlowca (zakładka kontakt) .


Zobacz inne