System rejestracji czasu pracy

Skuteczna kontrola czasu pracy pracowników w każdej firmie

Poniedziałek, 18 marca 2019

System rejestracji czasu pracy

system rejestracji czasu pracy

Każdy właściciel firmy powinien mieć pełną kontrolę czasu pracy zatrudnionych. Dzięki temu może on jasno określić stopień zaangażowania zespołu oraz jego sumienność. Łatwy dostęp do informacji bywa bardzo przydatny w sytuacjach trudnych do wyjaśnienia. System rejestracji czasu pracy jest dobrym rozwiązaniem dla każdego prezesa, ponieważ nie tylko gwarantuje dostęp do danych, ale także znacznie ułatwia pracę działu kadr. Dowiedz się więcej na temat tej technologii, oferowanej przez Biosys.

Jak działa system rejestracji czasu pracy?

Kontrola czasu pracy działa w oparciu o złożone oprogramowanie, którego celem jest nie tylko bieżąca rejestracja obecnych w firmie pracowników, ale także planowanie grafików, urlopów czy zapisywanie zwolnień lekarskich. Cały system jest bardzo łatwy w obsłudze i intuicyjny, wystarczy wprowadzić kilka danych, aby oprogramowanie przeliczyło informację i przygotowało dokładny grafik. Program potrafi zdefiniować godziny pracy, osób zatrudnionych na podstawie różnych umów czy w systemie wielozmianowym. Oprócz przygotowania harmonogramu, a także rejestracji obecności, program gwarantuje długoletnie przechowywanie danych. Jeżeli będziesz potrzebował informacji sprzed kilku lat, wystarczą dwa kliknięcia, aby odnaleźć właściwy katalog, dotyczący konkretnego pracownika.

Cyfryzacja danych – ułatwienie pracy

Skomputeryzowane katalogi dotyczące obecności, zwolnień czy urlopów znacznie ułatwiają pracę kadrom. Po pierwsze wszystkie dane są łatwo dostępne i w sposób szybki można odnaleźć te, które będą aktualnie potrzebne. Ponadto można zrezygnować z większości dokumentów, takich jak listy obecności czy wnioski urlopowe – wszystko planowane jest zdalnie. Po drugie cyfryzacja eliminuje błędy ludzkie. Oprogramowanie jest na tyle zaawansowane, że samo zwraca uwagę na wszelkie nieścisłości. W końcu, system komputerowy gwarantuje oszczędność miejsca, którego często brakuje w biurach. Zapomnij o szafach wypełnionych segregatorami, w których znalezienie czegokolwiek graniczy z cudem. Biosys to rozwiązanie, które usprawni pracę twoją oraz zatrudnionych w działach kadr czy administracji.

Zobacz inne