Rozliczanie czasu pracy a kontrola dostępu?

Modyfikacje oprogramowania

Poniedziałek, 24 listopada 2014

Rozliczamy na życzenie

drzwi na tle muru

Systemy, które są spersonalizowane, idealnie dopasowane do potrzeb konkretnej firmy cieszą się dużą popularnością ze względu na wymierne korzyści takiego rozwiązania. Wyniki są zadowalające, jeśli firma ma precyzyjny plan działania. W takim przypadku współpraca przebiega bardzo sprawnie. Nie inaczej jest z produktami firmy BioSys, która dokonuje indywidualnych projektów urządzeń zarówno systemu rozliczania czasu, jak i kontroli dostępu.

Każdy klient jest dla nas ważny, dlatego jego potrzeby są oceniane w sposób indywidualny, często nieszablonowy. Niektóre z wymagań klientów dotyczą wielu modyfikacji, o których będziemy chcieli wspomnieć w niniejszym artykule. Przede wszystkim jesteśmy w stanie zapewnić dopasowanie raportów, które uzyskane są w trakcie działania systemu do indywidualnych potrzeb firmy, z którą współpracujemy.

Jednymi z ważnych modyfikacji są integracje z programami kadrowo-płacowymi, a także przekształcenia w samym urządzeniu, dzięki czemu pracownik będzie wybierał rodzaj danego zdarzenia, a także ma możliwość dostępu do urządzenia poprzez webserwer za pomocą przeglądarki internetowej. Takie rozwiązanie umożliwia np. otwieranie drzwi z poziomu przeglądarki, czy sprawdzenie przez każdego pracownika, w których dniach, a nawet godzinach wchodził lub/i wychodził z firmy. Wykorzystanie tej opcji pozwala w sposób zdalny uzyskać dostęp do urządzenia, bez potrzeby instalowania skomplikowanego oprogramowania.

Każda firma posiada własne zasady rozliczania pracy, dlatego tak ważne są spersonalizowane funkcje, pozwalające na tworzenie dowolnych raportów czasu pracy, które uwzględniają przerwy służbowe czy prywatne, a także rozliczanie delegacji czy nadgodzin. 


Zobacz inne